Gratis

Lucrator bucatarie/Patiser/Cofetar

STK HOMSET S.R.L.

Candidatul Ideal

· Atitudine pozitivă și prietenoasă;
· Punctualitate, seriozitate și hărnicie;
· Pasiunea pentru domeniul cofetăriei;
· Abilități pentru o bună organizare a spațiului și a timpului;
· Experiența anterioară nu este relevantă.

Descrierea jobului

Responsabilități:
· Respectarea standardelor de igienă alimentară și a normelor de siguranță în bucătărie;
· Pregătirea si servirea gogoșilor într-un mod eficient si organizat;
· Comunicare strânsă si activă cu colegii de bucătărie;
· Preparearea gogoșelelor respectând rețeta;
· Gestionarea și întreținerea echipamentelor folosite pentru realizarea produselor;
· Menținerea și îndeplinirea curățeniei zilnice;
· Monitorizarea calității produselor și etichetarea materiei prime;
· Dozarea și pregătirea materiei prime conform rețetarului.

Beneficii:
· Oportunitatea de a obține training gratuit pentru lucurul într-o bucătărie cu aparatură profesională și cu materii prime de calitate;
· Creșterea experienței drept patiser;
· Creșteri salariale la scurt timp în funcție de munca depusă și acomodarea în domeniu;
· Dezvoltare personală și profesională;
· Stabilitatea locului de muncă;
· Discount la produsele comercializate + alte gratuități.

Locația Cream Dream se află pe Bulevardul Dacia 49, în zona Piața Romană. Pregătim zilnic gogoși berlineze cu diferite umpluturi, care se combină perfect cu cafeaua noastră de specialitate. De asemenea, combinațiile diferite de bagel sandwich sunt perfecte pentru o pauză de la muncă sau o escapadă în oraș.

Gogoșile noastre sunt pufoase, umplute cu creme de diferite arome, acestea fiind preparate de la 0 în bucătaria noastră. Fiecare ingredient este ales cu grijă, iar produsele sunt preparate cu drag pentru a bucura fiecare client ce ne pășește pragul.

Publicat 11 Mart. 2024 Reactualizat 8 Apr. 2024 Expiră 10 Apr. 2024