Lucr.comerciali & Manip.marfa - JUMBO ORADEA zona Episcopiei

JUMBO Ec.R
15 poziții

Candidatul Ideal

Calitati de conduita si prezenta:
-onest, amabil, serviabil, tinuta prezentabila;
-spirit de observatie si bune abilitati de comunicare;
-respecta procedurile stabilite de companie.

Descrierea jobului

Deţinătorul funcţiei va fi responsabil de:
Lucrator comercial
- Umplere si aranjare marfa pe departament conform strategiei comerciale a companiei.

Lucrator depozit
- Receptioneaza si descarca marfa din tir si o separa pe departamente spre a fi predata cu usurinta pe spatiul magazinului.

OFERIM:
  • Pachet salarial competitiv.
  • Tichete de masă de 30 lei / zi lucrătoare.
  • Bonus lunar de prezenţă şi bonus anual de performanţă.
  • Voucher JUMBO de Paşte / Crăciun.
  • Program de muncă de 8 ore pe zi.
  • Contract de muncă pe perioada nedeterminată.
  • Frecvente evaluări şi creşteri salariale.
  • Excelente perspective de dezvoltare profesională ca urmare a expansiunii rapide a companiei.
  • Mediu de lucru modern şi plăcut.

Compania multinationala SC JUMBO EC. R SRL, www. jumbo.gr are activitate in domeniul comertului cu amanuntul al jocurilor si jucariilor, produselor de sezon si decoratiunilor interioare, articolelor de uz casnic, precum si al produselor de imbracaminte si ingrijire pentru copii, atat pe piata din Grecia, Cipru, Bulgaria, cat si in Romania.
Publicat 26 Mart. 2024 Reactualizat 23 Apr. 2024 Expiră 25 Apr. 2024