Livrator Foodpanda

Oraș de lucru
Tipul job-ului
Salariu 2500 RON
Limbă străină Nespecificat
Permis conducere

Candidatul Ideal

Vrei sa conduci masina firmei si vrei sa faci parte dintr-o echipa tanara si dinamica?

SC Personal Driver SRL angajeaza curier/livrator pentru platforma FoodPanda in orasul Targu-Mures.

Pentru a putea lucra cu noi ai nevoie de:
- carnet conducere cat.B min. 1 an
- telefon cu sistem de operare Android sau IOS
- dorinta de a lucra ca livrator cu spirit de echipa
- experienta ca si livrator in orasul Targu-Mures
- recomandare de la ultimul loc de munca ca livrator
- apt medical

Descrierea jobului

Ce iti putem oferii:

- program flexibil
- castiguri in functie de munca prestata, dupa ore lucrate si comenzi
- suport pe toata durata angajarii
- salariu la fiecare 2 saptamana

Descrierea companiei

Personal Driver SRL direct colaborator cu Foodpanda Romania
Publicat 11 nov. 2021 Expiră 11 dec. 2021
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos