Gratis

LEE COOPER angajeaza in Bucuresti

MONTECRISTO RETAIL RO
5 poziții

Candidatul Ideal

Candidatii nostri ideali sunt:
- persoane cu un dezvoltat simt estetic;
- persoane comunicative, carora le face placere sa lucreze cu clientii;
- persoane responsabile, dornice sa isi dezvolte o cariera in vanzari alaturi de echipele unuia dintre cei mai vechi si mai puternici retaileri de fashion de pe piata din Romania!

Descrierea jobului

ABILITĂŢI ŞI INTERESE:
• Experienţa anterioară în fashion retail este de preferat, dar nu obligatorie
• Fire comunicativă și sociabilă
• Orientare către clienţi, plăcere în a lucra cu aceştia
• Pasiune pentru modă şi styling
• Orientat către rezultate
• Pregătit pentru un job în ture
• Plăcere de a lucra în echipă
• Cunoştinţe elementare de matematică şi aptitudini de utilizare a calculatorului

CE OFERIM:
• Un job Full time ca asistent vânzări
• Training în magazinele noastre
• Oportunitatea de a lucra pentru una din cele mai cunoscute comp anii internaţionale din domeniu
• Posibilitatea de construire a unei cariere şi de a lucra într-o echipă dinamică
• Pachet salarial fix
• Bonuri de masă
• Bonus la atingerea targetului pe magazin

MONTECRISTO RETAIL RO este o companie de moda activă la nivel global în continuă expansiune. Mărcile noastre sunt sinonime cu o experiență de înaltă calitate, depistarea rapidă a tendințelor modei și o viziune relaxată asupra vieții. continua să creștem așa cum ne-am propus, avem nevoie doar de un singur lucru: de voi!
Te asteptam sa te alaturi echipelor noastre de profesionisti, unde vei invata cele mai de succes tehnici de vanzare, vei fi la curent cu cele mai noi tendinte in moda si vei obtine venituri importante, raportate la performanta ta in vanzari! Sansele de promovare sunt foarte mari!

Noi avem un job pentru tine!
Publicat 18 Mart. 2024 Reactualizat 18 Mart. 2024 Expiră 17 Apr. 2024