Gratis

Lead Generator - prezenta fizica Bucuresti

Global Remote Services
3 poziții

Candidatul Ideal

Căutam un Supererou al Generării de Lead-uri!
Ești o forță a naturii in LinkedIn?
Te pricepi să te strecori printre mulțime și să atragi clienți ca un magnet?

Atunci ești candidatul ideal pentru a te alătura noua!

## Ce vei face ca lead generator?

• Vei identifica și contacta potențiali clienți pentru a le prezenta oferta noastră și a le stârni interesul;
• Vei folosi diverse canale de comunicare, cum ar fi telefonul, e-mailul, rețelele sociale sau evenimentele, pentru a genera lead-uri de calitate;
• Vei înregistra și urmări activitatea de lead generation în diferite sisteme;
• Vei colabora cu echipa interna pentru a transmite lead-urile calificate și a asigura o tranziție eficientă;
• Vei raporta periodic performanța și rezultatele activității de lead generation.

Descrierea jobului

## Ce ne dorim de la tine?
• Experiență anterioară în domeniul lead generation, vânzări sau marketing;
• Abilități excelente de comunicare, persuasiune, negociere și relaționare cu clienții;
• Cunoștințe solide despre produsele sau serviciile pe care le promovezi;
• Cunoștințe de operare a unor instrumente de lead generation;
• Cunoștințe de limba engleză si italiana la nivel avansat;
• Spirit de echipă, inițiativă, creativitate și orientare către rezultate.

Descrierea companiei

Despre noi

Global Remote Services, GRS, este primul contact center independent din Romania, si a reusit pe parcursul celor 20 ani de activitate sa se situeze in topul furnizorilor de servicii externalizate.
Fondata in Ianuarie 2004, in Bucuresti, GRS ofera o gama larga de servicii de contact center tip multilingvistic si pluri-canal precum si servicii de tip back-office catre organizatii din Europa.

Global Remote Services are 2 birouri in Romania, din care 1 in Bucuresti si unul in Piatra Neamt.
In prezent compania are peste 500 de angajati si continue sa se dezvolte.

Publicat 15 Mart. 2024 Reactualizat 12 Apr. 2024 Expiră 14 Apr. 2024