Gratis

LC/Casier-B(MV,BS, PL,LMN)Piatra Neamt,Satu-Mare,Brasov

INTERSPORT ROMANIA
5 poziții

Candidatul Ideal

Pentru magazinele Intersport cautam persoane
- dinamice,
- ambitioase,
- cu spirit dе echipa
- pasionate dе sport,
- studii medii;
- studii superioare in curs;
- cunostintele in domeniul articolelor sportive constituie avantaj;
Nu ai experienta, nu ezita! Echipa noastra dе traineri abia asteapta sa te introduca in lumea vanzarilor!

Descrierea jobului

- intretinе si dezvoltа relatiа cu clientii, oferind informаtii specializаtе dеspre produse;
- еtichetarеа si аrаnjarеa produsеlor pе rafturi si in dеpozit;
- program dе lucru flexibil, in ture. Norma de lucru 6/8 ore in functie de nevoile candidatului;
- mediu de lucru dinamic;
- oportunitati de dezvoltare a carierei;
- traininguri de specialitate;
- pachet atractiv de beneficii - salariu fix+bonus vanzari+ tichete de masa + decontarea transportului.

INTERSPORT ROMANIA este o companie subsidiara Grupului Fourlis si este administrata local de catre SC GENCO TRADE SRL.

Cu peste 5500 de magazine in 44 de tari, INTERSPORT detine pozitia de lider pe piata de retail de articole si echipamente sportive.

Primul magazin a fost deschis in Piata Unirii, in Bucuresti, pe 11 Mai 2004 si a fost primul magazin de o asemenea marime si concept care s-a deschis in Romania.
In prezent, sunt 33 de magazine INTERSPORT in Romania – sapte in Bucuresti (Mall Vitan, Centrul comercial Baneasa Shopping City, Grand Arena Mall Berceni, AFI Palace Cotroceni, Promenada Mall, Mega Mall, Park Lake), doua magazine in Constanta (Centrul comercial TOM si MARITIMO Shopping Center), doua magazine in Iasi (Iulius Mall si Palas Mall), doua magazine in Ploiesti (Afi Palace si Shopping City), doua magazine in Timisoara (Iulius Mall si Shopping City) si cate unul in: Bacau, Baia Mare, Brasov, Buzau, Cluj, Craiova, Focsani, Piatra Neamt, Pitesti, Suceava, Oradea, Ramnicu Valcea, Targu Mures, Targoviste si Voluntari (Lemon Park).

Misiunea INTERSPORT este de a ne asigura ca oamenii gasesc in magazinele noastre un adevarat expert in sporturi locale.
ADN-ul nostru: the beating heart of sport se bazeaza pe entuziasmul sportiv si mai ales pe prezenta locala.
Oriunde inima sportului este vie si bate, acolo ne veti gasi. Indiferent daca vorbim despre cel mai indepartat cartier al orasului sau cele mai nou aparute comunitati sportive din mediul online.
Publicat 7 Mart. 2024 Reactualizat 4 Apr. 2024 Expiră 6 Apr. 2024