Gratis

Lacatus Mecanic

ARGUS SA CONSTANTA
5 poziții

Candidatul Ideal

Căutăm un lacatus mecanic cu experiență care să se alăture echipei noastre. Veți lucra într-un mediu dinamic și veți contribui la succesul organizației noastre.

Candidatul ideal:
  • Studii: medii (liceu sau școala profesională), profil mecanic
  • Cunoștințe tehnice și mecanice, minim 2 ani într-un rol similar (rol de lăcătuș mecanic, mecanic întreținere instalații)
  • Spirit de observație, memorie vizuală
  • Bună organizare și punctualitate
  • Corectitudine, seriozitate
  • Spirit de echipă
  • Efect mobilizator în efectuarea sarcinilor

Descrierea jobului

Responsabilități:
  • Asigură funcționarea corespunzătoare a instalațiilor și echipamentelor electromecanice conform politicilor și procedurilor companiei
  • Efectuează sarcinile de remediere a ︁︀​︂︃︃​︇︂​︁︃︁defectelor instalațiilor și utilajelor astfel încât procesul de producție sa se poată desfășura în condiții normale
  • Răspunde de buna funcționare a instalațiilor/pieselor energetice
  • Verifică stocul de piese de schimb și asigură necesarul pentru fiecare schimb de lucru
  • Identifică și analizează natura defectelor apărute și cauzele care le-au generat
  • Răspunde solicitărilor departamentului de producție, atunci când apar defecte

Beneficii:
  • Contract de muncă pe perioadă nedeterminată
  • Salariu fix
  • Tichete de masă
  • Asigurare medicală complexă
  • Cotă de produs-6L ulei lunar
  • Prime de sărbători
  • Decont transport-pentru angajații din afara Constanței
  • Program de lucru: variabil în ture
Dacă sunteți un lacatuș mecanic ne-ar plăcea să ne cunoaștem. Aplică acum pentru a te alătura echipei noastre și a face diferența în organizația noastră!

Descrierea companiei

DOMENIUL DE ACTIVITATE

Argus este unul dintre cei mai importanti producatori de ulei de floarea soarelui din Romania, infiintat in 1943.

Valorificând tradiţia de peste 70 ani, MISIUNEA noastră este de a desăvărşi arta de a produce un ulei românesc de calitate pe care să-l oferim pe masa tuturor românilor.

Publicat 21 Mai 2024 Reactualizat 11 Iun. 2024 Expiră 20 Iun. 2024