Gratis

LACATUS MECANIC

GLASS M. TEST SRL

Candidatul Ideal

- Absolvent de studii medii;
- Experienta minim 2 ani in domeniu;
- Capacitatea de a diagnostica și remedia defecțiuni tehnice;
- Atenție la detalii și abilități de rezolvare a problemelor;
- Abilități excelente de comunicare și relaționare;
- Experienta de coordonare echipa;
- Capacitatea de a rezolva problemele tehnice si de a oferi solutii eficiente;
- Dinamism, rezistenta la stress;

Descrierea jobului

- Coordonarea echipei de reciclare 4-6 persoane;
- Reparatia si intretinerea utilajelor de reciclare;
- Se asigura ca personalul utilizeaza corect, eficient si fara evenimente, utilajele de reciclare;
- Realizarea activitatilor lunare conform planului lunar
- Asigurarea comenzilor de piese de schimb si a materialelor neceserare echipamentelor

Salariul de baza se stabileste in functie de experienta, iar partea de bonus se va calcula in functie de rezultatele activitatii zilnice a echipei si rezultatele unor proiecte.

Austroglass este o retea nationala de ateliere de montaj geamuri auto cu o experienta de 25 ani.
Publicat 13 Mart. 2024 Reactualizat 13 Mart. 2024 Expiră 12 Apr. 2024