Gratis

LACATUS MECANIC 12 luni cu posibilitate de prelungire

GENERAL ELECTRIC POWER SERVICES ROMANIA SA

Candidatul Ideal

• Absolvent de liceu sau scoala profesionala;
• Calificare de lacatus mecanic sau mecanic;
• Calificare in meseria de bobinator si/sau calificare de brazor reprezinta un avantaj;
• Capacitatea de a se integra si de a lucra in echipa;
• Bun comunicator;
• Corectitudine;
• Eficienta si responsabilitate operationala;
• Flexibilitate;
• Rezistenta la efort.

Descrierea jobului

•Executie operatii cu specific mecanic in fabricatia de componente electrice ale generatoarelor.
•​Confectioneaza, reconditioneaza bobine statorice si rotorice pentru masini electrice rotative

Parte a companiei globale GE, General Electric Power Services Romania este liderul pe piata romaneasca a productiei si mentenantei generatoarelor si auxiliarelor, producatoare de turbo si hidro generatoare, motoare de mare putere, bobine rotor, bare stator , conexiuni rotor si stator, pachetare stator, bobine polare, intretinere/ mentenanta/ service generatoare.
Publicat 2 Apr. 2024 Reactualizat 29 Apr. 2024 Expiră 2 Mai 2024