Gratis

Kinetoterapeut

Isokinetic Sport SRL

Candidatul Ideal

Candidatul ideal trebuie sa aiba:
- studii de specialitate
- aviz de libera practica/ certificatul de membru avizat
- disponibilitate pentru aprofundarea si diversificarea tehnicilor si metodelor de lucru
- persona activa si dornica de a invata lucruri noi
- atitudine pozitiva
- flexibilitate in program

Descrierea jobului

Principatele responsabilitati:

- foarte buna cunoastere a procedurilor de tratament si a tendintelor existente in domeniu
- monitorizarea evolutiei pacientului mentinand constant legatura cu medicul
- executa programul de recuperare conform obiectivelor stabilite
-respectarea programului de lucru si a programarilor

Centrokinetic este o clinica de top in recuperarea afectiunilor motorii, atat ortopedice, cat si neurologice, cu o abordare integrata - ofera tot ce presupune procesul de reabilitare, de la stabilirea diagnosticului corect pana la tratament si recuperare.
La Centrokinetic, promovam o cultura a excelentei si a inovatiei, oferind un mediu de lucru colaborativ si stimulant pentru fiecare membru al echipei. Alatura-te echipei noastre si ajuta-ne sa facem diferenta in vietile pacientilor nostri!
Publicat 25 Mart. 2024 Reactualizat 22 Apr. 2024 Expiră 24 Apr. 2024