Gratis

KINETOTERAPEUT

Rallia Beauty & Health S.R.L.
2 poziții

Candidatul Ideal

Locatie : Snagov - FULL -TIME
  • Diploma de licenta in kinetoterapie;
  • Aviz de libera practica;
  • Empatie fata de pacienti - se lucreaza cu batrani, parte de geriatrie
  • Monitorizarea progresului pacientilor si ajustarea planurilor de tratament;
  • Oferirea de indrumare si instruire pacientilor in ceea ce priveste exercitiile si tehnicile de reabilitare pe care trebuie sa le efectueze;
  • Documentarea detaliata a progresului pacientilor si tratamentul oferit;
  • Respectarea programului de lucru;
  • Completarea fiselor pacientilor la sfarsitul programului;
  • ​Dezinfectarea ustensilelor dupa fiecare pacient;
  • Dorinta de dezvoltare personala si profesionala;
  • Permis de conducere categoria B reprezinta avantaj

Descrierea jobului

BENEFICII :
  • Venituri peste medie
  • Training intern plătit
  • Decontare sau asigurare transport
  • Bonuri de masă
  • Flux de pacienti

MEDICAL BENEFIT - oferim servicii de recuperare medicală, kinetoterapie și masaj pentru bătrânii din centrele de vârstnici.

Echipa noastră este formată din kinetoterapeuți cu o experiență impresionantă și pregătiți special fiind focusați pe cooperarea cu pacienții pe durata intregului plan de recuperare și pe realizarea c success a obiectivelor propuse.

Oferim servicii de recuperare medicală și masaj pentru bătrânii din centrele de vârstnici.

Pentru a ajunge la realizarea obiectivelor propuse impreună cu pacienții noștrii urmăm următorii pași :

Consultarea și analizarea problemelor medicale Prezentarea informațiilor detaliate și o viziune clară asupra intregului proces de recuperare Perspectiva obiectiva cu privire la etapele planului de tratament

Kinetoterapeutii nostrii coopereaza cu pacienții pe durata intregului plan de recuperare, luptând impreună pentru reușita obiectivelor propuse, satisfacția pacienților și a famiilor acestora ne motivează .

Publicat 11 Mart. 2024 Reactualizat 11 Mart. 2024 Expiră 10 Apr. 2024