Gratis

Key Account

APC

Candidatul Ideal

  • Experienta in vanzari;
  • Abilitati de comunicare, relatioare si negociere;
  • Orientare spre client si rezultate;
  • Esti o persoana proactiva si responsabila;
  • Permis conducere categoria B;
  • Intelegerea procesului de vanzare si capacitatea de a crea relatii cu clientii companiei;
  • Reprezinta avantaj cunoasterea pietei materialelor de constructii

Descrierea jobului

  • Cunoașterea bună a companiei și a serviciilor oferite;
  • Prospectarea pietei materialelor de constructii;
  • Identificarea și contactarea potențialilor clienți;
  • Mentinerea si dezvoltarea relatiei comerciale cu clientii alocati;
  • Planifica intalniri cu reprezentantii clientilor pentru promovarea si vanzarea produselor companiei;
  • Vizitarea clienților și a potențialilor clienți pentru a evalua nevoile sau a promova produse și servicii;
  • Pregatirea ofertelor si negocierea contractelor cu potentialii clienti
  • Urmareste respectarea conditiilor comerciale agreate cu clientii conform contractelor in derulare
  • Imbunatateste experienta clientului in raport cu compania, facilitand fluxul de informatii companie-client;
  • Realizarea obiectivelor de vanzari.

APC Universal Partner SRL este o companie aflata in plina dezvoltare avand sediu in Odorheiu Secuiesc si puncte de lucru in Medias, Sighisoara, Bistrita si Sibiu. Obiectul principal de activitate este comertul cu materiale de constructii. Este franciza a brandului "AMBIENT".

In urma furnizarii datelor cu caracter personal, conform legii 677/2001 beneficiati de dreptul de acces, interventie asupra datelor, dreptul de a nu fi supus unei decizii individuale. Totodata aveti dreptul sa va opuneti prelucrarii datelor si sa solicitati stergerea acestora. Prin inregistrarea "curriculum vitae" sunteti de acord ca APC Universal Partner SRL, sa prelucreze datele cu caracter personal declarate.

Publicat 24 Mart. 2024 Reactualizat 24 Mart. 2024 Expiră 23 Apr. 2024