Gratis

Key Account Manager

GOLDEN FISH SRL

Candidatul Ideal

  • Studii superioare, de preferat tehnice
  • Experienta de minim 3 ani pe o pozitie de coordonare proiecte complexe si conturi de clienti mari
  • Cunostinte bune de limba engleza
  • Cunostinte IT: Microsoft Office, ERP software
  • Carnet de conducere categoria B
  • Excelente abilitati de comunicare si negociere
  • Orientare catre rezultat si atingere target
  • Creativitate in gasirea de solutii si rezolvare de probleme
  • Gandire analitica, identificare de oportunitati
  • Competente de organizare si un bun time-management

Descrierea jobului

Principalele responsabilitati:
  • Identifica oportunitati de crestere a portofoliului de Retail-eri DIY si a portofoliul de produse in tranzactiile comerciale ︁︀​︈︈​︈︈​︁︈︄cu acestia
  • Asigura prin colaboarea cu echipele de marketing, logistica si financiar implementarea conditiilor operationale si contractuale
  • Colecteaza si analizeaza informatiile despre tendintele de dezvoltare a pietei
  • Construieste si intretine activ forecastul de produse
  • Participa la evenimente de profil (targuri, expozitii etc.)
  • Contribuie la procesul de decizie cu privire la portofoliul de produse si activitatile de marketing pentru portofoliul de clienti gestionat

Compania Golden Fish, cunoscuta prin brandul “Micul Fermier” este prezenta in Romania de peste 15 ani si a devenit o referinta pe piata sculelor si uneltelor pentru ferme si microferme, datorita corectitudinii cu care isi trateaza partenerii si clientii si a grijii pe care le-o poarta angajatilor sai.

Conform Regulamentului UE 679/2016 al Parlamentului European și al consiliului din 27 aprilie 2016 privind protecţia persoanelor fizice în ceea ce priveşte prelucrarea datelor cu caracter personal și privind libera circulație a acestor date și de abrogare a Directivei 95/46 / CE), GOLDEN FISH SRL este operator de date, având sediul social în Comuna Ștefăneștii de Jos, str. Șoseaua de Centură nr.5, CTPark Nord.
Colectarea și utilizarea datelor existente în CV-ul dumneavoastră se vor face numai în scopul recrutării conform art.6.1.b din Regulamentul 679/2016 și vor fi stocate în baza noastră de date pe o perioadă de 60 de zile calendaristice, după care acestea vor fi șterse.
Publicat 13 Mai 2024 Reactualizat 10 Iun. 2024 Expiră 12 Iun. 2024