Gratis

Key Account Manager

SC DEJA VU INTERNATIONAL.SRL
2 poziții

Candidatul Ideal

Candidatul ideal pentru noi:

- Bune abilitati de comunicare
- Experienta in domeniul facility ar fi un avantaj
- Bune competente de utilizare a pachetului Microsoft Office
- Orientare catre rezultate
- Disponibilitate pentru activitate de teren si deplasari in tara
- Rezolvarea situatiilor clientilor din portofoliu
- Permis de conducere categoria B

Descrierea jobului

Responsabilitati:

Prospecteaza piata, identifica oportunitatile de dezvoltare si realizeaza extinderea portofoliului de clienti
- Gestioneaza clientii din zona alocata si se implica activ in cresterea profitabilitatii pe fiecare client pe care il administreaza
- Promoveaza imaginea si serviciile companiei
- Gestionezi procesul de hunting
- Realizeaza diverse rapoarte si analize de vanzari

Ce oferim noi?
Pachet salarial negociabil in functie de experienta
Resurse si instrumente de lucru optime: laptop, telefon, masina de serviciu 24/24
Suport continuu din partea echipei (extrem de ambitioasa)

Grupul de firme Déjà Vu este activ la nivel naţional din anul 2014 și este specializat în servicii complete de facility management

Viziunea noastră este aceea de a ne situa în topul furnizorilor naţionali de servicii profesionale de curăţenie. Misiunea noastră o reprezintă transpunerea în practică a valorilor companiei: integritate, eficiență, profesionalism și discreție.

Publicat 26 Apr. 2024 Reactualizat 3 Mai 2024 Expiră 26 Mai 2024