Gratis

Key Account Manager

Puffy Pumpkin S.R.L.

Candidatul Ideal

Candidatul ideal:
  • Ai cel putin 2 ani experienta in vanzari B2B;
  • Ai abilitati de bun negociator;
  • Ai capacitatea de organizare eveniment de la cel mai mic detaliu ce trebuie pus in aplicare pana la solicitarea de feedback si mentinere follow-up;
  • Ai capacitatea sa ofertezi fiecare solicitare adaptandu-te la nevoi si buget;
  • Relationezi cu usurinta, te faci placut/a colabolatorilor;
  • Ai mai participat la organizarea de evenimente corporate;
  • Esti o persoana organizata si disciplinata care se foloseste de intrumente de management al timpului si este obisnuit/a sa lucreze cu deadline-uri stricte.

Descrierea jobului

Atributii si responsabilitati:
  • Realizarea de apeluri telefonice in romana si, ocazional, in engleza, cu clienti si potetțiali clienti corporate ai Epoca Bella, in vederea oferirii de servicii de organizare evenimente;
  • Mentinerea unei corespondente scrise cu clientii recurenti ai restaurantului si trimiterea unui newsletter lunar;
  • Realizarea intalnirilor cu clienti si potentiali clienti pentru stabilirea detaliilor de eveniment (ofertare, solicitare, bugetare, flow, etc)
  • Desfasurarea procedurilor de follow-up pentru toate campaniile de marketing dezvoltate cu partenerii restaurantului;
  • Actualizarea constanta a bazei de date cu parteneri si clienti;
  • Efectuarea de research in vederea atragerii de noi clienti;
  • Oferirea de suport in organizarea evenimentelor.

Te asteptam cu bratele deschise si:
  • Mentori care sa te ghideze in primii pași;
  • Printre cele mai ambitioase proiecte din Cluj la care poti lua parte;
  • Salariu fix, plus un sistem de bonusare in urma atingerii obiectivelor de performanta;
  • Bonuri de masa;
  • Oportunitati de dezvoltare pe plan profesional, deoarece restaurantul are o politica corporativa ambitioasa, care pune pret pe dezvoltarea tuturor membrilor echipei sale;
  • Un mediu de lucru modern, dinamic si prietenos,
  • Laptop si telefon de lucru.

Bucură-te de o nouă experienţă culinară într-o atmosferă unică, în inima Clujului.

Epoca Bella este un restaurant ce şi-a deschis porţile în 2021, fiind situat în clădirea istorică Palatul Mikes din Piaţa Muzeului.

Reinventând reţetele tradiţionale în viziune contemporană, restaurantul Epoca Bella scrie o nouă pagină în istoria culinară a Clujului.

Publicat 14 Mart. 2024 Reactualizat 13 Apr. 2024 Expiră 13 Apr. 2024