Gratis

Key Account Manager - retele medicale private

Supermedical

Candidatul Ideal

Supermedical își dorește să aducă un plus de valoare în sistemul medical din România, să creeze un mediu profesionist de lucru pentru medici, având ca obiectiv final îmbunătățirea sănătății oamenilor. Facem acest lucru prin produse inovatoare, competitive, fiabile și de cea mai înaltă calitate.

Ca și Key Account Manager vei contribui la misiunea noastră de a îmbunătăți sistemul medical din România prin menținerea relațiilor cu rețelele medicale private din țară și promovarea soluțiilor potrivite pentru nevoile lor.

Ce ne dorim de la tine:

• Să ai experienţă în vânzări (în domeniul medical reprezintă un avantaj important)
• Studii superioare (în domeniul medical sau domenii tehnice conexe reprezintă un avantaj)
• Permis dе conducere (categoria B)
• Să cunoşti limba engleză
• Să fii o persoană proactivă, dinamică și orientată spre rezultate
• Prezență profesionistă, abilităţi dе promovare şi negociere
• Să ai capacitatea de a genera și gestiona proiecte, atât pe cont propriu, cât și în echipă

Descrierea jobului

Vei activa în cadrul echipei de vânzări, având următoarele atribuții și responsabilități:

• Vei promova aparatură, echipamente și consumabile medicale la clienții din cadrul rețelelor medicale private și vei identifica potențiali clienți din sectorul privat
• Vei administra eficient portofoliul deja existent de clienţi, vei menține legături directe și vei optimiza relația cu aceștia
• Vei realiza obiеctivеle de vânzări
• Vei respecta procedurile interne, cu un comportament etic și integru, îți vei asuma și respecta responsabilităţile

Ce îți oferim?

• Pachet salarial atractiv (fix + bonusuri de performanță)
• Autoturism, laptop și telefon de serviciu
• Mediu de lucru profesionist
• Acces constant la traininguri de specialitate
• Acces la platforme și instrumente care asigură formare și dezvoltare, atât personală cât și profesională continuă.

Companie româno-germană, distribuitor autorizat de echipamente și aparatură medicală, cu o prezență de peste 15 ani pe piața serviciilor medicale din România.

Partenerii noștri sunt lideri de piață la nivel mondial, etalon când vorbim despre inovație, fiabilitate și tehnologii avansate: Siemens Healthineers, Halyard, Visus Health IT, Mobiak Care, Medecom sau Medical Econet.

Dacă și tu crezi în evoluție, integritate și respect, vrei să lucrezi într-o echipă dinamică și plină de entuziasm, vino lângă noi!

Împreună putem pune bazele unui mediu de care să fim mândri!
Publicat 6 Mart. 2024 Reactualizat 6 Mart. 2024 Expiră 5 Apr. 2024