Key Account Manager Parteneri Online

SC SANO VITA SRL - 1 poziție
Oraș de lucru
Tipul job-ului
Salariu Nespecificat
Limbă străină Nespecificat
Permis conducere Nespecificat

Candidatul Ideal

Studii superioare;
Experiență în vânzări de minim 3 ani pe un rol similar Key Account/Account Management/Vanzari;
Experienta in cadrul unui business online poate constitui un avantaj;
Experienta de lucru in soft-uri/ERP corporate – reprezinta un avantaj;
Cunostinte excelente de MS Office;
Abilitati excelente de negociere;
Excelente abilitati de organizare si planificare;
Excelente abilitati de comunicare si rezolvare a problemelor;
Experiență în industria food poate constitui un avantajDeschidere, inițiativă, angajament și perseverență.

Descrierea jobului

Negociază contractele și condițiile comerciale cu partenerii;
Îndeplinește obiectivele lunare, trimestriale, anuale de vanzare in canalul B2B online;
Implementează planul promo pentru fiecare partener si evalueaza impactul lui;
Monitorizează vânzările, reducerile comerciale și soldurile la parteneri;
Identifică și cunoaște persoanele de decizie de la parteneri;
Comunică în scris și soluționează prompt problemele apărute în raporturile de colaborare cu partenerii;
Colaborează cu departamentele de suport pentru dezvoltarea strategiei de business și implementarea acesteia;
Consolidarea relațiilor cu partenerii;
Prospectarea permanentă a pieței pentru identificarea de oportunități și noi parteneri;
Reprezentarea și promovarea portofoliului Sanovita în conformitate cu strategia de business a companiei;
Participarea activă la dezvoltarea strategiei de vânzări in reteaua B2B online;
Asigurarea ca produsele sunt livrate partenerilor in timp util;
Realizarea rapoartelor de progres si previziuni catre management;
Imbunatatirea si optimizarea sortimentatiei active la partenerii din online.

Zi de zi mai bine este o convingere – una optimistă și încrezătoare că ”mai binele” este întotdeauna posibil, că există cel puțin o soluție la orice dificultate întâlnită și că ține de fiecare dintre noi să avem o viață mai bună și să trăim mai sănătos. Zi de zi mai bine înseamnă să îți dorești să fii mereu mai bun. Azi mai bun ca ieri și mâine mai bun ca azi.

Zi de zi mai bine este un mod de a acționa – marile schimbări încep cu pași mici și continuă cu formarea de obiceiuri sănătoase. Un stil de viață sănătos și echilibrat este mai aproape și mai facil decât credem, prin mici îmbunătățiri aduse în viața noastră cotidiană: ce mâncăm, cum ne îngrijim corpul, ce facem pentru a fi echilibrați emoțional, cum ne organizăm mai bine timpul etc.

Zi de zi mai bine este și modul în care acționăm la nivel de companie – zi de zi suntem motivați de progres, de mai bine – nu doar pe plan operațional, ci și în viața consumatorilor noștri. Ținem pasul cu nevoile și dorințele lor și venim în permanență cu noutăți care să îi ajute să aibă o alimentație mai sănătoasă, le punem la dispoziție idei și surse de inspirație și îi susținem să trăiască așa cum își doresc, mai echilibrat, mai armonios, mai sănătos.

Publicat 30 iun. 2022 Reactualizat 28 iul. 2022 Expiră 30 iul. 2022
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos