Gratis

Key Account Brasov

AUSTRAL TRADE SRL

Candidatul Ideal

- Experienta intr-un rol similar de minim 1 an – segmentul B2B reprezinta avantaj;
- Abilitati excelente de prezentare si comunicare;
- Bune abilitati de negociere;
- Orientare catre identificarea solutiilor;
- Capacitate de gestionare a propriei agende de lucru;
- Permis de conducere categoria B;
- Disponibilitate pentru a desfasura activitate de teren.

Descrierea jobului

- Dezvoltarea portofoliului de clienti;
- Promovarea produselor si serviciilor companiei catre prospecti si clienti;
- Crearea si dezvoltarea parteneriatelor pe termen lung cu clientii din portofoliu;
- Realizarea si prezentarea ofertelor personalizate in cadrul intalnirilor de vanzari;
- Intocmirea contractelor de colaborare si verificarea periodica a derularii corecte a acestora;
- Implemantarea actiunilor de fidelizare si crestere a nivelului de satisfactie al clientilor din portofoliu;
- Intocmirea periodica a rapoartelor de activitate.

Cele mai frumoase calatorii incep si continua cu zambetul pe buze, astfel ca te invitam alaturi de noi intr-o calatorie interesanta in care putem crea si implementa proiecte frumoase si totodata durabile.

Ne face placere sa lucram impreuna, deoarece in cadrul Austral proiectele se dezvolta prin intermediul membrilor echipei si odata cu ei, putand, in acelasi timp, sa ne bazam unii pe ceilalti. Avem curaj sa cerem si sa ne oferim ajutorul, deoarece dezvoltarea profesionala a fiecaruia dintre noi se bazeaza pe cunostinte, empatie si colaborare, atat cu membrii echipei, cat si cu partenerii de afaceri.

Ne indeplinim cu succes toate activitatile, pentru ca, de-a lungul experientei am invatat sa lucram foarte bine atat individual, cat si in echipa, punand in valoare fiecare coechipier.

Consideram ca, dincolo de experienta din CV, a fi profesionist inseamna sa te dezvolti prin activitatea pe care o desfasori, aducand totodata plus valoare in cadrul companiei in care activezi si ne bucuram sa avem alaturi de noi oamnei care cred in aceleasi principii.

Daca iti doresti sa afli mai multe despre noi te invitam sa vizitezi www.austral.ro sau pagina noastra de Facebook: https://www.facebook.com/australtradecompany
Publicat 22 Mart. 2024 Reactualizat 21 Apr. 2024 Expiră 21 Apr. 2024