Gratis

Jurist

Medair Oxygen Solution S.R.L

Candidatul Ideal

* Absolvent Facultate de Drept
* Experienta ca si consilier juridic minimum 2 ani
* Cunoastere proceduri, legi si reglementari.
* Cunostinte in dreptul contractelor civile, drept comercial, dreptul muncii, drept fiscal
* Abilități excelente de comunicare și negociere
* Standarde etice ridicate
* Experienta in lucru cu clientii
* Capacitatea de a lucra sub presiune și de a gestiona mai multe sarcini simultan
* Atenție la detalii și capacitatea de a analiza probleme complexe

Descrierea jobului

* Conceperea si redactarea contractelor societatii sau alte acte juridice incheiate cu persoanele juridice/fizice;
* Asigura suport si consultanta juridica interna si in relatiile comerciale
* Reprezinta interesele companiei in relatie cu autoritatile publice
* Analizeaza si interpreteaza reglementarile legale pentru a oferi suport in activitatile companiei
* Pregateste si revizuieste procedurile interne
* Redacteaza si revizuieste documentele legale

Medair Oxygen Solution este o firma cu capital integral romanesc,care activeaza in piata de dispositive medicale. Avand sediul central in judetul Olt compania a luat fiinta in anul 2016 din dorinta de a oferi pacientilor care sufera de afectiuni respiratorii cele mai bune solutii in tratarea acestora.Incepand cu data de 01.04.2017 deruleaza contracte cu toate casele de asigurari din Romania.

Publicat 13 Mart. 2024 Reactualizat 12 Apr. 2024 Expiră 12 Apr. 2024