Publicat 05 Feb 2018 | Expiră 08 Mar 2018

Jurist

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Cunostinte avansate de operare Pc: MSOFFICE, MAIL, INTERNET;

Descrierea jobului

•Consultanta juridica - pe spete de drept civil, fiscal, dreptul muncii, contencios administrativ, cu accent pe dreptul civil specific persoanelor juridice,
•Informari legislative specifice departamentului juridic
•Toate tipurile de operatiuni in legatura cu Registrul Comertului, reprezentarea firmelor in litigii comerciale / fiscale / de munca;
•Reprezentarea juridica a firmelor in fata altor institutii din Romania;
•Intocmire, actualizare, evidenta contracte si alte documente juridice;
•Tinerea la zi a tuturor evidentelor departamentului juridic;
•Asigurarea arhivarii fizice si electronice a tuturor documentelor departamentului juridic;

Descrierea companiei

SC ECO SA.

Expirat
Jurist  -  SC ECO SA

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles