Gratis

Junior Sales Executive

MedicHub Media

Candidatul Ideal

Candidatul Ideal:
  • Studii superioare finalizate;
  • Minim 6 luni de experienţă pe o poziţie similară;
  • Experienţă în vânzare de produse şi servicii de comunicare media - avantaj;
  • Experienţă în piaţa farmaceutică - avantaj;
  • Bune abilităţi de organizare şi planificare;
  • Orientare către rezolvarea problemelor şi capacitate de a lua decizii;
  • Abilităţi excelente de comunicare, negociere şi vânzare consultativă;
  • Mod de gândire orientat spre client;
  • Bună cunoaştere a pachetului Office (Word, Excel, PowerPoint);
  • Limba engleză – nivel mediu;
  • Permis categoria B.

Descrierea jobului

Iată ce te aşteaptă în fiecare zi!
  • Realizarea planului de vânzări agreat;
  • Promovarea produselor din portofoliu către clienţii alocaţi şi identificarea de noi clienţi;
  • Menţinerea legăturii directe cu clienţii din portofoliu şi consilierea acestora;
  • Urmărirea proiectelor derulate împreună cu clienţii şi supervizarea acţiunilor agreate.

Medichub Media, as a Romanian leading communication company provides specialized information to medical community for their continuous professional development. Medichub Media publishes 12 medical journals, organizes several medical events per year and provides direct marketing communication solutions. For more informations, please visit our site www.medichub.ro

Publicat 22 Mart. 2024 Reactualizat 19 Apr. 2024 Expiră 21 Apr. 2024