Publicat 23 Oct 2019 | Reactualizat 08 Nov 2019 | Expiră 08 Nov 2019

Junior Sales Controller

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

• Fluenta in limba maghiara, romana si engleza
• Prezenta placuta
• Cunostiinte de operare Outlook, Power Point, Word, Excel la nivel mediu
• Permis de conducere categoria B
• Tanar si rezistent la suprasolicitari
• Atitudine pozitiva si proactiva
• Persoana organizata, ordonata, meticuloasa, atenta la detalii.
• Persoana flexibila, usor adaptabila in situatii noi
• Abilitate de a rezolva sarcini multiple

- NU ESTE NEVOIE DE EXPERIENȚA!!! Angajam tineri care acuma au terminat facultatea și cauta un job bine plătit unde se pot forma și avansa! Mediu plăcut de lucru intr-o echipa tânăra!

Descrierea jobului

• Pregateste datele primare pentru raportarile de vanzari
• Intocmeste situatiile financiare si documentele cerute de conducerea firmei

• Venituri peste media pietei
• Telefon mobil
• Laptop
• Decontarea combustibilului
• Echipa tanara, dinamica
• Alte beneficii

HELL ENERGY este un brand tânăr de succes, pe o piață dinamică a băuturilor energizante. HELL este, de asemenea, unul dintre brandurile ce au înregistrat cele mai mari creșteri pe piața FMCG, fapt dovedit de drumul său scurt către succes și de extinderea constantă pe numeroase piețe internaționale. Brand fondant în anul 2006, HELL a devenit un concurent dominant pe piețele internaționale în decurs de numai trei ani. Fiind o alegere de top a consumatorilor pe mai multe piețe, este disponibilă acum în aproape 50 de țări din întreaga lume.

Expirat
Junior Sales Controller  -  HELL ENERGY

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles