Gratis

Junior Recruiter - HR

Grupul de saloane EL STUDIO
2 poziții

Candidatul Ideal

Candidatul ideal
- minim 1 an experienta in domeniul prestarii de servicii/resurse umane
- bun cunoscator al limbii engleze
- absolvent studii superioare, preferabil in Psihologie, Sociologie, Management
- pasionat de industria beauty si de interactiunea cu oamenii
- sociabil, educat, politicos, responsabil, muncitor, punctual, rabdator, calm, diplomat, organizat, dornic de evolutie profesionala si personala
- cu spirit de observatie, empatie dar si un bun evaluator al corectitudinii si echitatii
- dornic sa invete, deschis catre noutate si orientat catre performanta
- bun cunoscator al pachetului Office (Word, Excel)

Descrierea jobului

Descriere job
- program de lucru L-V, 8 ore/zi + 1 ora pauza, ocazional, pentru diverse proiecte sau situatii speciale, pot aparea usoare modificari de program
- activitate in sediul central sau pe teren, in sediile companiei, dupa nevoie

Responsabilitati:
- activitati recrutare personal: verificarea platformelor de recrutare, adaugarea anunturilor de angajare, vizualizarea cv-urilor, programarea candidatilor la interviu, sustinerea interviurilor, urmarirea procesului de angajare
- intocmire acte, rapoarte, evidente
- raportarea activitatii zilnice catre superior
- buna relationare cu echipa de HR pentru indeplinirea activitatii
- realizarea schimbului de informatii bidirectional cu celelalte departamente din companie
- indeplinirea sarcinilor specifice, comunicate de catre superior

Beneficii:
- pachet salarial fix, negociabil la angajare si ajustabil la evaluarile periodice, in functie de rezultate
- servicii de infrumusetare gratuite
- discount la achizitia produselor de infrumusetare
- mediu de lucru intr-o echipa ambitioasa si cu un plan bine realizat
- contract de munca full time
- posibilitate de avansare
- siguranta si stabilitate pe termen lung

Istoria Grupului El Studio incepe in anul 2005, odata cu deschiderea primului salon, in zona Floreasca, urmat în anul 2009 de cel de-al doilea salon, situat în zona Timpuri Noi. Anul 2012 aduce un nou salon in Grupul El Studio, deschis pe bulevardul Lacul Tei. Au urmat El Studio Mosilor in 2014, El Studio Unirii in 2015, El Studio Lujerului in 2016, El Studio 13 Septembrie in 2017, El Studio Titulescu in 2018, El Studio Mihalache in 2019, El Studio Drisor in 2020, El Studio Crangasi in 2021 si El Studio Pantelimon in 2022.

Grupul El Studio reprezinta unul dintre conceptele de succes in domeniul infrumusetarii. Anul 2024 este dedicat consolidarii pozitiei ocupate de acest grup pe piata bucuresteana a infrumusetarii prin deschiderea celui de-al 13-lea salon, dar si prin extinderea portofoliului de servicii si produse existent. Managementul companiei are un plan ambitios de dezvoltare pentru anii urmatori, plan care va implica un numar de peste 20 saloane El Studio deschise pana in anul 2030.
Publicat 7 Mart. 2024 Reactualizat 7 Mart. 2024 Expiră 6 Apr. 2024