Gratis

Junior Project Manager

SERVICII TRANSLITERA

Candidatul Ideal

Abilitati de comunicare, organizare foarte bune;
Atentia la detalii si dorinta de a face lucrurile cat mai bine;
Punctualitate;
Studii superioare (constituie avantaj);
Capacitatea de auto-organizare și stabilire a priorităților;
Cunostinte de limba engleza – nivel conversațional;
Cunoștințe de Microsoft Office (Excel, Word).
Experienta pe o pozitie similara constituie avantaj.

Descrierea jobului

Responsabilitatile tale?

Managementul proiectelor interne
Livrarea serviciile solicitate in termenul stabilit
Mentinerea relatiilor cu furnizorii
Identificarea resurselor si solutiilor pentru a gestiona optim proiectul alocat
Deplasari catre institutii pentru indeplinirea taskurilor aferente

Ce oferim?
Salariu fix pe perioadă de muncă nedeterminată;
Abonament medical MedLife;
Laptop;
Telefon;
Loc de munca stabil pe termen lung;
Atmosferă de lucru prietenoasa, pozitivă, alături de o echipă tânără și profesionistă;
Cafeaua, ceaiul, apa si sucul sunt din partea noastra;
+ Altele pe care le vei afla la interviu!

Suntem o companie creata in Romania ce a aparut din dorinta de a oferii servicii profesionale de traduceri scrise si interpretariat atat pentru persoane juridice cat si pentru persoanele fizice.

In ultimii 2 ani am construit o firma care a ajuns la peste 25000 de pagini traduse, peste 120 de interpretariate, mai mult de 3300 de comenzi si cel putin 1500 de legalizari si apostilari.

Putem fii compania care te ajuta sa te descoperi si sa iti dezvolti abilitati precum: comunicarea, organizarea, atentia la detalii, capacitatea de auto-organizare si de stabilire a prioritatilor si pentru toate acestea am pregatit un mediu de lucru placut, flexibil, disciplinat si profesionist orientat spre a realiza proiecte ambitioase.

Suntem de parere ca oamenii stau la baza oricaror servicii si vrem sa aduce in echipa colegi care se potrivesc cu cel putin una din valorile noastre pe care le vei descoperii din prima zi alaturi de noi.

Una din aceste valori a ajuns sa ne fie si slogan: We do it Smart!

Asadar, daca doresti sa fii alaturi de o echipa tanara, serioasa si dornica de a face lucrurile cat mai bine si corect, in care atmosfera buna la locul de munca este obligatorie, alatura-te echipei noastre!

Multumim!

Publicat 28 Mart. 2024 Reactualizat 27 Apr. 2024 Expiră 27 Apr. 2024