Gratis

Junior Project Manager - Absolvent 2023

ULTIMATE TRANSPORTATION EQUIPMENT S.R.L.

Candidatul Ideal

Absolvent 2023, studii de profil tehnic sau economic.
Cunostinte bune dе operare MS Office (Excel/ Word).
Limba engleza nivel mediu/avansat. Limba germana reprezinta un avantaj.

Descrierea jobului

Responsabilitati:
Urmarirea stadiului de executie a proiectului si asigurarea respectarii termenelor, in baza unui Milestone Plan.
Comunicarea cu clientul privind aspecte aferente proiectului (situatii tehnice, modificari de design, date de livrare etc.), distribuirea informatiilor in cadrul companiei, identificarea de solutii si implementarea acestora.
Redactarea si transmiterea de oferte aferente proiectului.

Beneficii:
Posibilitatea de a activa într-un mediu de lucru profesionist și dinamic.
Posibilitatea de dezvoltare a carierei într-o companie solidă.
Posibilitati de promovare în cadrul companiei.
Pachet salarial atractiv.

Ultimate Transportation Equipment, parte a grupului international Ultimate, este un producător de piese din răşini armate cu fibre de sticlă din România, avand in portofoliu elemente interioare si exterioare pentru locomotive, tramvaie si metrouri.

Publicat 21 Mart. 2024 Reactualizat 21 Mart. 2024 Expiră 20 Apr. 2024