Gratis

JUNIOR PRODUCT MANAGER HEINNER/FRAM

NETWORK ONE DISTRIBUTION

Candidatul Ideal

Operare PC avansat
Cunostinte medii office - Excel si Word
Cunoasterea limbii engleze la un nivel mediu/avansat
Abilitati bune de comunicare si relationare
Atitudine proactiva si abilitati de organizare
SAP constituie un avantaj

Descrierea jobului

Administreaza nomenclatorul de produse alocat - creare/modificare/actualizare in SAP, webshop si site
Gestioneaza lantul de aprovizionare: relationarea cu furnizorii se va face exclusiv in limba engleza
Urmarire finalizare a intregului flux operational de aprovizionare: productie, livrare, receptie
Gestionare artwork: manuale, etichete de produs, ambalaje etc
Relationeaza intern cu celelalte departamente: marketing, service, vanzari
Relationeaza cu consumatorii finali prin intermediul mesajele primite pe wesite
Realizeaza diverse alte sarcini sub indrumarea Product Managerului

Network One Distribution e pe piata de distributie inca din 2002 iar drumul a fost o aventura inca de la inceputuri. Credem in oameni si in valoarea livrarii unui serviciu de calitate catre clienti, parteneri si angajati. Tinem pas cu schimbarile si inovatiile aparute si ne ridicam la cele mai exigente cerinte. Ne dedicăm eforturile pe dezvoltarea unui business sănătos, urmând un model viabil pe termen lung pentru noi și partenerii noștri.

Publicat 15 Mart. 2024 Reactualizat 15 Mart. 2024 Expiră 14 Apr. 2024