Gratis

Junior Marketing

ELOS SKIN & LASER CENTER

Candidatul Ideal

Candidatul ideal pentru postul de asistent marketing este o persoana organizata, proactiva si orientata catre rezultate, care sa gestioneze cu succes multiple sarcini si sa le prioritizeze eficient pentru a asigura functionarea eficienta a departamentului in care lucreaza.

- Studii superioare absolvite – studii in marketing/comunicare reprezinta un avantaj;
- Cunostinte foarte bune de MS Office;
- Cunostinte medii de Adobe Photo / Illustrator/ Canva/ alte aplicatii sau programe de editare foto-video;
- Abilitati foarte bune de comunicare verbala si scrisa;
- Abilitati foarte bune de organizare ( gestionarea timpului si fixarea prioritatilor )
- Cunostinte de canale de marketing Social Media - Google+, Instagram, Facebook, Tik Tok, LinkedIn

Experienta minim 1 an pe o pozitie similara.

Descrierea jobului

- Utilizeaza cele mai recente instrumente si tehnici de marketing, cu un accent puternic pe platformele de social media, pentru ︁︀​︂︃︃​︇︁​︆︄a ajunge la publicul tinta in mod eficient;
- Creeaza continut captivant pentru diverse canale de marketing, inclusiv retelele sociale, site-ul web, e-mail marketing si reclamele online;
- Participa la implementarea campaniilor de marketing inovatoare pentru a promova produsele si serviciile companiei;
- Identifica necesarul de materiale de promovare, promotionale si de campanie in functie de criteriile stabilite, realizeaza comenzile aferente necesarului , tine legatura cu furnizorii in vederea livrarii comenzilor;
- Analizeaza datele pentru a urmari performanta de marketing si a genera rapoarte pentru management;
- Mentine la zi bazele de date;
- Se asigura sa ofere suportul necesar pentru departamentul de marketing ( comenzi, retururi, inventar, etc.)

Ce vei gasi la noi?

- Dezvoltare profesionala continua;
- Posibilitati de promovare;
- Abonament medical;
- Bonus de performanta;

Elos Skin & Laser Center, Derma Expert by Elos si Elos Hair Clinic, reprezinta un lant de clinici medical-estetice, in cadrul carora am reunit cei mai buni medici dermatologi, terapeuti specializati in remodelare corporala si faciala, dar si echipamente medicale de ultima generatie, create de lideri mondiali in aceasta industrie. Acestea sunt prerogativele care asigura intotdeauna pacientilor, indiferent de locatia aleasa, tratamente de top cu rezultate excelente si o experienta placuta!

Publicat 15 Mai 2024 Reactualizat 15 Mai 2024 Expiră 14 Iun. 2024