Gratis

Junior Marketing Specialist

BRADY AUTO CENTER

Candidatul Ideal

  • Persoană atentă la detalii și pasionată de digital marketing;
  • Capacitatea de a lucra la fel de bine în cadrul unei echipe, cât și independent;
  • Fire creativă și ingenioasă;
  • Cunoștințe de operare PC (Ms Office: Word, Excel, PowerPoint);
  • Cunoștințe solide de analiză a datelor și abilități de raportare.
  • Cunoștintele de lucru în aplicații de grafică constituie un avantaj (Photoshop);

Descrierea jobului

  • Contribuie la stabilirea, planificarea și implementarea newsletterelor și ale altor acțiuni de e-mail marketing, în linie cu planul de marketing;
  • Implementează strategia de marketing potrivită canalelor de social media;
  • Ajută la implementarea conținutului pe site-uri web (inclusiv editarea minimă a materialului);
  • Păstrarea la curent cu tendințele și practicile optime din domeniul marketingului, social media și creației de conținut.
  • Realizarea cercetărilor și analizelor competitorilor;
  • Colaborează cu departamentele implicate pentru a asigura în permanență date corecte și relevante și conținut fresh și atrăgător pentru toate canalele de social media;
  • ​Realizezi împreună cu furnizorii externi materiale de comunicare/marketing: broșuri de prezentare, cărți de vizită, vouchere, invitații, bannere pentru social media etc.

Compania Brady Trade se numara printre cei mai mari dealeri autorizati in reteaua Škoda Romania, dealer Das Welt Auto, Service Autorizat Skoda, Audi si Volkswagen, cu o experienta de peste 25 ani de activitate in domeniul auto.

Publicat 1 Apr. 2024 Reactualizat 29 Apr. 2024 Expiră 1 Mai 2024