Gratis

Junior Marketing Specialist

Regal Fermierul SRL

Candidatul Ideal

  • Educație: Absolvent(ă) de studii medii sau superioare.
  • Integritate și eficiență profesională: Căutăm o persoană de încredere, dedicată și orientată către rezultate.
  • Social și colaborativ: Capacitatea de a lucra eficient în echipă și de a fi o persoană deschisă.
  • Competențe de design: Experiență sau cunoștințe solide în design grafic, inclusiv utilizarea programelor Adobe Creative Suite (Photoshop, Illustrator, InDesign, Canva).
  • Competențe tehnice: Cunoștințe avansate de MS Office (Excel, Word, PowerPoint).
  • Limbi străine: Engleza la un nivel mediu sau avansat.
  • Proactiv și comunicativ: Atitudine proactivă cu bune abilități de comunicare și relaționare.
  • Creativitate și flexibilitate: Abilitatea de a găsi soluții inovative și de a se adapta la schimbări.

Descrierea jobului

Responsabilități:
  • Promovarea pe rețele sociale: Activități de promovare pe Facebook, Instagram, TikTok, YouTube și crearea de conținut atractiv.
  • Campanii de marketing: Derularea eficientă a campaniilor pentru atingerea obiectivelor companiei.
  • Dezvoltarea materialelor de marketing: Crearea și editarea materialelor vizuale pentru campanii, inclusiv grafică pentru social media, broșuri, afișe și alte materiale promoționale.
  • Cercetare de marketing: Analiza pieței și a produselor pentru informații valoroase.
  • Implementarea politicilor de marketing: Lucrul în echipă pentru promovarea companiei și produselor prin diverse canale.
  • Participare activă în echipă: Contribuirea la sarcinile echipei și la strategia de marketing.
  • Organizarea evenimentelor: Ajutor în organizarea evenimentelor de promovare a companiei.

Beneficii:
  • Mediu de lucru competitiv: Oportunitate de a lucra într-un mediu dinamic, alături de o echipă tânără și motivată.
  • Dezvoltare profesională: Acces la resurse și suport continuu pentru creșterea ta profesională.
  • Pachet salarial atractiv: Oferta noastră include un pachet salarial competitiv și alte beneficii.

Suntem în căutarea unui Developer Marketing, pasionat și dinamic, pentru a se alătura echipei noastre vibrante. Acest rol este o oportunitate extraordinară pentru absolvenții care doresc să-și înceapă cariera în marketing și să contribuie activ la succesul companiei noastre.
Publicat 26 Mart. 2024 Reactualizat 23 Apr. 2024 Expiră 25 Apr. 2024