Gratis

Junior Marketing Specialist

SOLO Fintech

Candidatul Ideal

Cum ești tu?

Ideal, ai un background divers și interesant, cu experiență internațională fie prin studii, fie prin experiențe de lucru anterioare. Nu punem accent pe experiența anterioară în marketing, ci pe potențialul tău de a aduce un suflu nou în cadrul echipei.

Apreciem:
  • Curiozitatea și deschiderea la nou, cu o perspectivă fresh și creativă.
  • Abilități bune de analiză și research.
  • Comunicarea excelentă și abilitățile tale de colaborare.
  • Entuziasmul pentru marketing și dorința de învățare și dezvoltare în acest domeniu.
  • Abilitățile tale solide de gestionare a social media.

Descrierea jobului

Suntem în căutarea unui Junior Marketer pasionat, gata să se alăture echipei noastre și să ne ajute în pregătirea, dezvoltarea și implementarea unor strategii de marketing inovatoare. Dorim să sporim eforturile noastre de promovare prin cercetări de piață aprofundate, crearea de materiale de marketing captivante și monitorizarea atentă a performanței campaniilor noastre.

Ce vei face
  • Vei înțelege piața și publicul țintă prin cercetare atentă și analiză a tendințelor de marketing internațional.
  • Vei aduce o perspectivă fresh echipei prin idei inovatoare care să susțină și să îmbunătățească strategiile de marketing existente.
  • Vei lucra îndeaproape cu echipa de Marketing pentru a dezvolta și implementa campanii eficiente.
  • Vei gestiona și dezvolta prezența noastră pe platformele de socializare, aducând o abordare autentică și captivantă.
  • Vei crea conținut atractiv și eficient pentru diferitele canale de comunicare, adaptându-te la diversitatea publicului nostru.
​Ce oferim noi
  • Salariu competitiv și pachet de acțiuni (Employee Stock Option Plan)
  • Abonament premium la clinicile medicale Regina Maria
  • Flexibilitate în program, inclusiv posibilitatea de a lucra de acasă atunci când ai nevoie, cu menținerea unei prezențe la birou în majoritatea timpului
  • Abonament la Bookster
  • Pauză de lectură zilnică, Bootcamp anual, cărți cadou la angajare
  • Healthy bar cu fructe proaspete, alune, cafea și cele mai bune ceaiuri, atmosfera relaxată în birou, și colegi inteligenți și prietenoși.

SOLO Fintech este un startup inovator care dezvoltă o platformă digitală pentru administrarea completă a unui PFA.

Obiectivul nostru este să transformăm contabilitatea din România, de la complex și birocrat, la digital și simplu. Noi credem în tehnologie și bucuria de a ne face clienții fericiți. Suntem un startup dinamic, cu colegi super fain si cateva mii de clienti fericiti.

Am lansat serviciul SOLO in 2021 și avem deja peste 2700 de clienți și un ritm de creștere foarte bun. Ceea ce înseamnă că trebuie să angajăm colegi noi 🤗.

Publicat 12 Mart. 2024 Reactualizat 11 Apr. 2024 Expiră 11 Apr. 2024