Gratis

Junior Marketing Specialist 3.500-5.000 Ron

SIMPLEX TRADE INVESTMENT SRL

Candidatul Ideal

Ai cunoștințe în marketing și dorința pentru explorarea lumii promovării și a publicității?
Dorești să-ți dezvolți potențialul și să înveți culisele marketingului?
Perfect! Ne-ar plăcea să te cunoaștem!

Descrierea jobului

Iată ce vei face:
  • Vei contribui la crearea conținutului foto/video pentru platformele noastre Social Media. Vom face și TikTok-uri împreună😊
  • Vei menține o comunicare activă cu partenerii noștri – împreună cu echipa vânzări;
  • Vei crea materiale promoționale (cărți de vizită, cămăși, salopete etc) și te vei ocupa de comanda acestora de la furnizori;
  • Vei colabora cu colegii din vânzări, oferindu-le sprijin în diverse activități;
  • Vei contribui la organizrea activităților de marketing (sesiuni foto, Târguri Simplex, activități de teambuilding etc).

Cerințe:
  • Abilități foarte bune de comunicare și copywriting;
  • Cunoașterea platformelor sociale (Facebook, Instagram, LinkedIn, TikTok);
  • Adaptabilitate și dorință de învățare continuă;
  • Abilități de colaborare eficientă în echipă și o atitudine proactivă;
  • Atent la detalii și orientat către rezultate;
  • Minim un an experinata in domeniu;
  • Experiența de utilizare Adobe Photoshop constituie un avantaj.
Beneficii:
  • Posibilități remarcabile de avansare și progres profesional într-un domeniu în continuă expansiune;
  • Pachet salarial compus dintr-un salariu de bază și bonusuri în funcție de performanță;
  • Asigurare medicală;
  • Tichete de masă;
  • Instruiri în domeniul marketing-ului.

Descrierea companiei

Despre noi:

Simplex este sinonim cu calitatea și profesionalismul în comercializarea produselor termo, hidro, climatizare, ventilare și instalații sanitare. Echipa noastră tânără și ambițioasă a obținut rezultate excepționale în cei 7 ani de activitate, devenind o prezență de succes pe piață.

Dacă până acum lucrurile sună interesant, așteptăm un semn de la tine! 😊

Trimite-ne CV-ul tău și hai să construim împreună viitorul în marketing!

Te așteptăm cu brațele deschise la Simplex!
Sos. Chitilei nr.196 sector 1.
Publicat 6 Mart. 2024 Reactualizat 5 Apr. 2024 Expiră 5 Apr. 2024