JUNIOR MANAGER DEPARTAMENT COMERCIAL – SEDIUL CENTRAL ORADEA

BENVENUTI

Candidatul Ideal

Iti doresti un job dinamic si plin de provocari?
Vrei sa evoluezi profesional in cadrul unei companii de top?
Iti doresti sa fii intr-o echipa de profesionisti unde prietenia si relaxarea sunt ceva firesc?

Daca raspunsul tau este DA, atunci trimite-ne cat mai repede CV-ul tau, dar numai daca indeplinesti urmatoarele conditii:

Esti absolvent/a de studii superioare;
Ai capacitate de adaptare, învățare rapidă, atenție distributivă, atenție la detalii si de a îndeplini sarcinile în termenele alocate;
Esti o persoană perseverentă, dinamică, flexibilă, cu spirit de inițiativă și cu atitudine pozitivă;
Te caracterizeaza punctualitatea, disciplina si integritatea;
Dispui de capacitate de analiză, sinteză și stabilire a priorităților;
Excelezi in abilități de comunicare și relaționare;
Ai o gandire logica, abilități de organizare, sistematizare;
Cunosti limba engleză - scris/vorbit nivel avansat;
Cunosti limba italiana – (constituie avantaj);
Stapanesti bine pachetul MS Office.

Descrierea jobului

Comunici cu partenerii de afaceri si mentii legatura periodic cu acestia
Participi activ la selectia de produse ( incaltaminte si marochinarie) si la stabilirea noilor colectii in fiecare sezon
Asiguri suportul necesar in cadrul departamentului comercial
Intocmesti statistici si rapoarte conform solicitarilor
Comunici cu toate departamentele din cadrul companiei în mod cât mai eficient, pragmatic și simpatic.

Optional - esti disponibil/a pentru deplasari in strainatate
Daca acest job este pe placul tau, nu rata o oportunitate unica! O data la cativa ani avem sansa sa innoim echipa, de data aceasta poti fii chiar tu noul Benvenutian! Aplica chiar azi !

BENVENUTI este o retea nationala de magazine moderne, cu profil incaltaminte si marochinarie, avand in momentul de fata 46 de magazine, in Bucuresti (5), Cluj Napoca (4), Timisoara (2), Brasov, Bistrita, Iasi (2), Constanta , Oradea (3), Pitesti (2), Ploiesti (2), Craiova (2), Satu Mare, Bacau, Tirgu Mures (2), Deva, Alba-Iulia, Suceava, Baia Mare, Rm. Valcea, Arad, Braila, Focsani, Buzau, Galati, Sibiu(2), Targu Jiu, Drobeta Turnu Severin si Tulcea.

Prin gama larga de articole, precum si prin calitatea oferita, ne adresam segmentului de clienti cu venituri medii si mari.

Publicat 4 Mart. 2024 Reactualizat 1 Apr. 2024 Expiră 3 Apr. 2024