Gratis

Junior Legal Administrator

CREDITEXPRESS FINANCIAL SERVICES
2 poziții

Candidatul Ideal

CE NE DORIM
  • Sa fii o persoana deschisa, dornica sa invete si sa se dezvolte profesional
  • Sa fii organizat si ordonat, sa ai atentie la detalii si sa iti placa sa lucrezi riguros si eficient cu informatii organizate in baze de date si cu documente
  • Sa dai dovada de rabdare, perseverenta si de un bun autocontrol
  • Sa intelegi responsabilitatea implicata de un loc de munca
  • Sa ai cunostinte avansate de utilizare a echipamentelor de birou si a programelor de operare PC
  • Sa ai abilitati foarte bune de comunicare, sa fii adaptabil si profesionist in comunicare

Descrierea jobului

CE VEI FACE
  • Vei asigura suportul necesar pentru buna desfasurare a activitatilor din cadrul departamentului Administrativ – Juridic
  • Vei ︁︀​︂︃︃​︇︅​︀verifica documentatia aferenta contractelor de credit preluate de la client, completand informatiile in raporatele interne si verificandu-le conform proceselor verbale de predare-primire intocmite la predarea documentatiei
CE OFERIM
  • Program de lucru full time (8h/zi) sau part-time (6 sau 4 ore/zi), de luni pana vineri, de la sediul companiei. Flexibilitate sa te poti ocupa si de proiecte personale!
  • Salarizare competitiva!
  • Buget consistent de beneficii flexibile pe care il poti administra lunar oricum iti doresti si ai nevoie (poti alege tichete de masa, tichete de vacanta, pensii private, vouchere pentru cumparaturi si multe altele). Tu decizi ce anume si cand alegi!
  • Asigurare medicala la clinica privata de top. Avem grija de sanatatea angajatilor nostri!
  • Zile libere suplimentare la cresterea vechimii in companie. Mai mult timp pentru tine!
  • Zi libera de ziua de nastere. Sa petreci cum se cuvine!
  • Abonament Bookster. Incurajam lectura si dezvoltarea personala!
  • Evenimente speciale pentru angajati. Sa ne simtim bine impreuna!
  • Posibilitate de dezvoltare profesionala intr-o companie internationala in continua crestere!

Descrierea companiei

Cine suntem?

Grupul CREDITEXPRESS a fost fondat in, iar in prezent activeaza in 6 tari europene, oferind servicii financiare de management al creantelor, la inalte standarde de calitate. In ultimii ani am sprijinit peste 3000 de clienti sa-si concentreze eforturile pe dezvoltarea business-ului lor si mai putin managementul debitelor.

Ne recomanda serviciile definite prin eficienta si coerenta, experienta de peste 15 ani in Romania si parteneriatele stabile cu clienti de renume.

Hai sa ne cunosti!
Publicat 10 Mai 2024 Reactualizat 31 Mai 2024 Expiră 9 Iun. 2024