Gratis

JUNIOR GRAPHIC DESIGNER

SC DECORPORATE MEDIA SRL

Candidatul Ideal

Ești la început de carieră și ai minim 2 ani de experiență pe o poziție similară?
Atunci anunțul acesta este pentru tine.

Vrem să te cunoaștem dacă:
  • Ești deja prieten cu Corel Draw și Adobe Photoshop
  • Ai simț artistic, noțiuni de compoziție, cromatică și atenție la detalii (reprezintă un plus dacă ai terminat o școală de arte plastice)
  • Ești o persoană orientată spre a învăța și spre a se perfecționa în acest domeniu
  • Ești curios din fire, creativ și ai imaginație
  • Te organizezi bine, ești pasionat și implicat în tot ceea ce faci
  • Ești responsabil, ai capacitate de concentrare și de respectare a termenelor limită
  • Ai deschidere la feedback
  • Ești optimist și lucrezi bine atât în echipă, cât şi singur.

Descrierea jobului

Ceea ce oferim:Mediu de lucru plăcut
Echipă tânără și prietenoasă
Proiecte interesante și diverse
Oportunități excelente pentru dezvoltare profesionalăBonus: un ︁︀​︂︃︃​︇︁​︆︄motan super simpatic cu care să-ţi împarţi prânzul :)

Trimite-ne CV-ul tău alături de un PORTOFOLIU SELECTIV (preferabil online /poate fi adus și susținut la interviu).
Acesta este principalul criteriu de selecție a candidaţilor.

Impresionează-ne și te vom contacta în vederea susținerii unui test de creație /design și ulterior a unui interviu final.
Testul se va rezolva la distanță, într-un termen agreat și va reprezenta criteriul final de selecție.

Succes!

Suntem o agentie de comunicare integrata de marketing si existam pentru un singur motiv: sa apropiem brand-urile de oameni.

De peste 15 ani punem pasiune in a iesi din liniile conventionalului si intampinam audienta cu un produs creativ de exceptie.

Pentru mai multe detalii despre noi va rugam accesati www.decorporate.ro.

Publicat 22 Mai 2024 Reactualizat 16 Iun. 2024 Expiră 21 Iun. 2024