Gratis

Junior Content Specialist departament online - Baneasa

ROVERE MOBILI

Candidatul Ideal

Alătură-te echipei noastre pasionate de mobilier si design interior și fii parte din procesul de creare a unei experiențe de cumpărare online excepționale!

Suntem în căutarea unui coleg entuziast și dornic de învățare pentru a se alătura echipei noastre ca Junior Content Specialist. Dacă îți place să jonglezi cu cuvintele, ești atent la detalii și îți dorești să faci primii pași în lumea captivantă a conținutului online pentru mobilier, acesta este rolul perfect pentru tine!

Descrierea jobului

Ce vei face:
- Scrii descrieri magice pentru produsele noastre de mobilier, aducându-le la viață pentru clienții noștri online.
- Actualizezi constant prețurile și disponibilitatea produselor, asigurându-te că informațiile sunt mereu la zi.
- Colaborezi cu echipa noastră de marketing pentru a crea conținut captivant și original.
- Ai grijă ca informațiile despre produse să fie precise și complete, pentru a oferi o experiență de cumpărare fără cusur.
- Te implici activ în colectarea feedback-ului clienților și contribui la îmbunătățirea continuă a experienței lor online.

Ce îți oferim:
- Oportunitatea de a-ți dezvolta abilitățile într-un mediu dinamic și prietenos.
- Mentorat și sprijin constant din partea echipei noastre experimentate.
- Posibilitatea de a aduce idei proaspete și inovatoare într-o industrie în continuă schimbare.

Dacă ești gata să te alături unei echipe entuziaste și să faci parte din povestea noastră de succes, trimite-ne CV-ul tău și o scurtă descriere despre de ce crezi că ești potrivit pentru acest rol.

ROVERE MOBILI este cunoscuta ca fiind un lider in domeniul amenajarilor interioare, fiind unul dintre cei mai importanţi furnizori de mobilier de lux pe piata din Romania. Aceasta performanta fiind atinsa datorita experientei managementului companiei de peste 20 ani in domeniul importului de mobilier din Italia. Odata cu aparitia sa pe piata in decembrie 2002 ROVERE MOBILI s-a impus prin profesionalism, calitate si inovatie aducand un nou concept in domeniu prin urmarirea liniilor de trend internationale si a ultimelor tendinte atat in domeniul mobilierului si al decoratiunilor cat si la nivel de curente artistice contemporane. Astfel, dincolo de activitatea comerciala de vanzare a produselor de mobilier, compania a dezvoltat o infrastructura moderna cuprinzand departamente de: proiectare, logistica, marketing, contabilitate, livrari si montaj, administrativ, toate subordonate aceluiasi scop – oferirea unor servicii profesionale, de elita. Pentru mai multe detalii puteti accesa site-ul companiei www.roveremobili.ro

Publicat 14 Mai 2024 Reactualizat 28 Mai 2024 Expiră 13 Iun. 2024