Gratis

Junior Broker in Asigurari

SC VIVA BROKER DE ASIGURARE REASIGURARE SRL

Candidatul Ideal

- Cunostinte Microsoft Office;
- Constituie avantaj cunoasterea limbii engleza;
- Persoana organizata, atenta la detalii, orientata catre obiective si rezultate;
- Capacitate de adaptare, spirit de echipa si cooperare.

Descrierea jobului

- Gestionarea portofoliului existent de clienti, intocmirea ofertelor de asigurare, emiterea politelor de asigurare;
- Relationare, negocierea cu asiguratorii si clienti;
- Promovarea produselor de asigurare;
- Nu implica munca de teren;
- Jobs tools: laptop, telefon mobil.

Ce oferim?
- Salariu fix motivant
- Sistem de bonusare bazat pe performanta
- Traininguri de specialitate
- Un mediu de lucru in care profesionalismul, increderea si colaborarea asigura premisele implementarii ideilor tale de dezvoltare si imbunatatire a diverselor arii de activitate ale companiei;
- O echipa de management deschisa ideilor creative si concentrata pe dezvoltarea profesionala a angajatilor sai.

Ne ocupam de asigurari de mai bine de 20 ani si o facem cum trebuie - cu oameni foarte buni si instrumente de lucru moderne.
Dincolo de serviciile de brokeraj (asigurari bunuri, raspunderi civile, auto, rca, etc cat si asigurari de viata), oferim consultanta in asigurari B2B si asistenta in caz de daune.
Ne-au placut intotdeauna proiectele complexe si credem ca doar iesind din zona de confort poti creste. Noi am crescut oferind solutii de asigurari clientilor nostri.
In 2011 ne-am dat seama ca am putea face mai mult, asa ca am infiintat Viva Broker cu care, intr-o perioada scurta de timp, am ajuns sa lucram cu un numar mare de companii multinationale si nationale de renume, din cele mai diverse ramuri industriale, dar si cu angajatii acestora.
Publicat 19 Mart. 2024 Reactualizat 18 Apr. 2024 Expiră 18 Apr. 2024