Gratis

Junior Arhitect

Art Fm Office Concept S.R.L.

Candidatul Ideal

- absolvent al Facultății de Arhitectura;
- cunoașterea avansată a programelor Autocad/Photoshop/ Lumion/ SketchUp/ Illustrator/ Word/ Excell
- optional cunostinte 3DS Max cu Corona sau V-ray
- capacitate de creație;
- abilitati bune de comunicare;
- abilitati bune de lucru atat individual cât și în echipă;
- persoana responsabila, flexibila, cu spirit de initiativa;
- disponibilitate deplasari ocazionale.

Descrierea jobului

- elaborare documentații tehnice pentru toate fazele de proiectare, inclusiv parte conceptuală, in conformitate cu legislatia, normativele si reglementarile in vigoare;
- colaborare cu proiectanții de specialitate;
- monitorizare și participare la toate fazele proiectului și asigurare asistență tehnică pe toată perioada execuției;
- intocmire documentație de avizare, antemăsurători, liste de cantități;
- relaționare cu autoritățile și cu clienții.
Beneficii
- pachet salarial atractiv;
- oportunități de dezvoltare;
- provocări profesionale.

ART FM OFFICE CONCEPT este o companie in plina dezvoltate ce tinde sa ofere potentialilor sai clienti o gama diversificata de servicii.
Compania noastră înseamnă performanță în finalizarea la timp și în mod profesionist a proiectelor, cu ajutorul unei game complete de servicii în domeniul construcţiilor şi dezvoltării imobiliare.
Publicat 20 Mart. 2024 Reactualizat 20 Mart. 2024 Expiră 19 Apr. 2024