Gratis

Junior Area Visual Mechandiser

Smyk All for kids SRL

Candidatul Ideal

  • Studii medii finalizate (diploma de bacalaureat) sau studii superioare
  • Cunostinte pachet office (Excel, Power Point, Word)
  • Engleza nivel mediu
  • Experienta in domeniu Retail
Noi iti vom oferi traininguri si programe de dezvoltare profesionala, tu trebuie sa vii cu:
  • Creativitate si abilitati de comunicare
  • Dorinta de invatare si afirmare;
  • Spirit organizatoric si proactiv
  • Disponibilitate pentru deplasari in tara
  • Capacitatea de a lua decizii pe moment

Descrierea jobului

  • ​Comunicarea permanenta si eficienta cu personalul din magazine si suport oferit acestora, avand urmatoarele responsabilitati:
- Coordonarea implementarii vitrinelor si a diverselor campanii derulate in magazine
- Verificarea implementarilor efectuate in magazine
- Feedback oferit managerilor de magazine
- Elaborarea instructiunilor necesare implementarilor si transmiterea acestora catre magazine
- Realizarea planurilor de actiune destinate imbunatatirii indicatorilor de performanta
- Analiza KPI
- Intocmirea necesarului de materiale decorative/promotionale per magazin si optimizarea acestora conform bugetului alocat
- Vizite in magazinele din zona de N-V
- Training oferit managerilor noi
- Workshop-uri sustinute o data cu lansarea noilor colectii
- Optimizarea display-ului in magazine in functie de structura acestora si stocul alocat
- Coordonarea deschiderilor de magazine: echipa deschidere, layout magazin, display produse
- Comunicarea cu departamentul de marketing privind comanda materialelor necesare in magazine
- Mentinerea unei comunicari eficiente cu echipa internationala din Polonia via email, intalniri video, sedinte

SMYK All for kids este retailerul specializat în comercializarea de jucării, articole de puericultură, accesorii, îmbrăcăminte, încălțăminte și accesorii pentru copii de la naștere până la vârsta de 14 ani și toate acestea „sub un singur acoperiș”.

SMYK All for kids oferă un portofoliu cu propriile sale branduri de haine - Cool Club, și de jucării - SMIKI – precum și multe mărci globale, cum ar fi LEGO, Hasbro, Mattel.

Cu siguranță vei găsi pentru copilului tău tot ceea ce îşi doreşte sau are nevoie!

Magazinele SMYK All for kids se găsesc în 4 țări sub acest brand, și sub brandul Spiele Max în Germania.

Publicat 28 Mart. 2024 Reactualizat 27 Apr. 2024 Expiră 27 Apr. 2024