Gratis

IT Customer Support limba franceza si sau germana

SCHATZINET S.R.L.
3 poziții

Candidatul Ideal

Specialist în Suport Tehnic IT

Căutăm un Specialist dedicat și experimentat în Suport Tehnic IT pentru a se alătura echipei noastre. În acest rol, vei fi responsabil de furnizarea unui suport tehnic excepțional clienților noștri, asigurându-te că sistemele lor IT rulează fără probleme și eficient.

Răspunderea promptă la întrebările și problemele clienților Diagnosticarea și remedierea problemelor tehnice Oferirea de îndrumări pas-cu-pas clienților pentru rezolvarea problemelor Escaladarea problemelor complexe către echipele IT corespunzătoare Documentarea interacțiunilor și soluțiilor de suport Calificări:

Experiență dovedită în suportul tehnic IT sau într-un rol similar Cunoștințe solide despre sistemele IT, software și hardware Abilități excelente de comunicare și service clienți Capacitatea de a lucra bine sub presiune și de a prioritiza sarcinile Certificări în suport IT sau domenii conexe constituie un avantaj Beneficii:

Descrierea jobului

Pachet salarial competitiv și beneficii Oportunități de creștere și dezvoltare profesională Mediu de lucru colaborativ și de suport reciproc Ocazia de a lucra cu tehnologii de vârf Opțiuni flexibile de program de lucru Dacă ești pasionat de IT și îți place să ajuți alții să rezolve probleme tehnice, ne-ar plăcea să aflăm de la tine. Alătură-te echipei noastre și fă diferența în lumea suportului tehnic IT!

Support Line is a global leader in the customer experience. Our innovative CX solutions, technology and expertise are designed to support operational needs for our clients and deliver a seamless experience to customers in the moments that matter.

Support Line, we make things simple.

Put simply, our mission is to be the solutions and the team behind the best experiences for the world’s leading brands. Wherever and whenever needed.

Create your best moments.

We believe that small moments can have a big impact on our work experiences, customers, teams, and friends. By creating positive moments for each other, we make a difference and improve our associate experience.
Publicat 20 Mart. 2024 Reactualizat 17 Apr. 2024 Expiră 19 Apr. 2024