Publicat 22 Mai 2018 | Expiră 04 Iun 2018

IRON HOSTEL CJ ANGAJEAZA OM CARE SA NU FACA NIMIC. DE LA 12.

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

- sa fie om viu;

Descrierea jobului

RESPONSABILITATI:
- sa se uite pe Facebook si pe Instagram;
- sa se uite la filme si seriale;
- sa joace Dota si CS;
- sa bage la pariuri si sa joace poker online;
- sa manance, sa bea bere si sa fumeze;
- sa-si invite prietenii sa nu faca nimic impreuna;
- exista posibilitatea sa fie deranjat de cateva ori pe zi de oameni care vor sa-i dea bani in schimbul unei chei de la camera.

BENEFICII:
- pachet salarial atractiv, fix + variabil;
- masina, laptop, telefon de serviciu;
- internet, cablu, Netflix;
- bere, cafea gratis;
- va avea titulatura de receptioner/front desk manager/head of reception/manager/patron/ce vrea el in CV.

Descrierea companiei

IRON HOSTEL & ACCOMMODATION CLUJ

Expirat
IRON HOSTEL CJ ANGAJEAZA OM CARE SA NU FACA NIMIC. DE LA 12.  -  REX CHIM DISTRIBUTION SRL