Gratis

INVATATOR / EDUCATOR

SCOALA GIMNAZIALA SMART KIDS
2 poziții

Candidatul Ideal

Scoala Gimnaziala Smart Kids ofera un mediu de lucru placut si isi doreste colaborari pe termen lung.

Ne marim echipa cu :
Invatator/are cu studii de specialitate OBLIGATORIU (liceu pedagogic, sau conversie profesionala sau stiintele educatiei - invatamant primar si prescolar) pentru clasa pregatitoare 2023-2024.
Educator/are cu studii de specialitate OBLIGATORIU (liceu pedagogic, sau conversie profesionala sau stiintele educatiei - invatamant primar si prescolar).

Ne dorim de asemenea indeplinirea unor criterii de conduita, precum:
- responsabilitate, punctualitate,
- bune abilitati de comunicare cu copiii, parintii si managementul.

Foarte importanta este comunitatea si dezvoltare profesionala a membrilor, a carei continuitate se realizeaza prin trainguri interne/externe.

Descrierea jobului

Invatator si educator pentru clasa de maxim 15 copii.
Respectarea programei nationale precum si obiective stabilite de psihologul coordonator al institutiei.

Program de lucru full time.
Pachet salarial intre 3000 - 4000 ron in functie de exerienta si calificari.
Punct de lucru : Zona Baneasa sector 1 (Str Constantin Dobrogeanu Gherea nr 22 A)

Asteptam CV-urile pe adresa de email: cristina.dumitrache@smartkids.ro. Relatii la tel 0745.022.714.

SMART KIDS are nivel prescolar si primar acredita, si gimnazial autorizat.

Publicat 8 Mart. 2024 Reactualizat 5 Apr. 2024 Expiră 7 Apr. 2024