Gratis

Invatator/Educator Afterschool

Rubik Alternative Education S.R.L.

Candidatul Ideal

Cerințe personale/Pregătire

Plăcere și drag în a lucra cu copiii
Deschis să lucreze colaborativ
Atitudine pozitivă și deschis să învețe lucruri noi
Experiență de minim 6 luni în lucrul cu grupuri de copii
Abilități de autonomie și planificare

Descrierea jobului

Responsabilități:
  • Facilitarea experiențelor de învățare la grupă
  • Asigurarea unui spațiu emoțional de siguranță
  • Gestionarea conflictelor atunci când apar
  • Oferirea de ghidaj copiilor în parcursul lor de învățare

Responsabilități secundare:
  • Supravegherea în momentele de joacă afară+la masa de prânz
  • Implicare în viața comunității Rubik

Ce oferim?
  • Libertatea de a crea și de a te aduce pe tine în spațiu
  • Training și formare
  • Poți susține traininguri în proiectele noastre din comunități defavorizate (remunerație bonus)
  • Mentorat 1 :1 sesiuni bilunare
  • Masă caldă zilnic
  • Salariu motivant
  • Acces la comunitatea internațională de învățare în care suntem parteneri

Rubik School este o comunitate alternativă și un afterschool ce se adresează copiilor cu vârste între 6-14 ani. Îi dezvoltăm pe copii pe diverse domenii, în funcție de pasiuni și le oferim un spațiu unde să se dezvolte prin proiecte practice.
Publicat 27 Mart. 2024 Reactualizat 24 Apr. 2024 Expiră 26 Apr. 2024