Gratis

Invatatoare si profesori matematica, romana, limbi straine

STUDIORUM S.R.L.
5 poziții

Candidatul Ideal

Căutăm învățătoare și profesori pentru cursurile de engleza, franceza, germana, romana și matematica. Această oportunitate este perfectă pentru cei care doresc să-și împărtășească cunoștințele și pasiunea pentru educație cu elevii noștri.

Descrierea jobului

Responsabilități:
  • Predarea limbilor străine sau a materiilor respective conform planului de învățământ stabilit.
  • Crearea unui mediu de învățare pozitiv și motivant pentru elevi.
  • Monitorizarea progresului fiecărui elev și oferirea feedback-ului constructiv.
  • Planificarea și pregătirea materialelor de curs în conformitate cu cerințele curriculumului.
  • Încurajarea participării active a elevilor la lecții.
  • Lucrul în echipă cu ceilalți membri ai personalului pentru a coordona activități de învățare.

Calificări:
  • Un grad în educație sau într-un domeniu relevant (de preferință).
  • Experiență de predare în limbile străine respective sau în materiile respective.
  • Excelente abilități de comunicare și interpersonale.
  • Abilitatea de a crea un mediu de învățare interesant și stimulant.
  • Răbdare, dedicare și pasiune pentru învățământ.

Beneficii:

Oportunitatea de a lucra într-un mediu educațional dinamic și de susținere.
Pachet salarial competitiv.
Dezvoltare profesională continuă.
Oportunitatea de a influența și de a contribui la dezvoltarea educațională a copiilor.

Activitatea se desfasoara in sediile noastre de pe: Soseaua Iancului nr. 48 și 13 Septembrie, Bucuresti.

Descrierea companiei

STUDIORUM- CURSURI SI MEDITATII PENTRU TINERI SI ADULTI

Bine ați venit la Centrul de Meditații și Limbi Străine STUDIORUM din Bragadiru! Suntem o instituție de învățământ cu o echipă dedicată și pasionată, care oferă programe de pregătire de înaltă calitate pentru elevii de toate vârstele. Indiferent dacă sunteți interesat de meditații, pregătire pentru materiile școlare sau participarea la școala de vară, suntem aici pentru a vă ajuta să vă atingeți obiectivele educaționale. Cu profesori experimentați, resurse de învățare actualizate și un mediu de studiu prietenos, ne concentrăm pe succesul fiecărui elev. Înscrieți-vă astăzi și descoperiți o nouă lume de cunoaștere și oportunități nelimitate!
Publicat 21 Mart. 2024 Reactualizat 18 Apr. 2024 Expiră 20 Apr. 2024