Gratis

INTERNSHIP SPECIALIST RELATII CU UTILIZATORII CRAIOVA

DISTRIBUTIE ENERGIE OLTENIA
3 poziții

Candidatul Ideal

Cerinte de calificare:
Studii superioare facultate/ master tehnice sau economice, cu rezultate deosebite pe parcursul studiilor universitare;
Invatare continua;
Aptitudini de ascultare si comunicare;
Capacitate de analiza si sinteza;
Orientare spre rezultat;
Cunostinte de baza operare calculator;
Cunostinte Microsoft Office(Word,Excel etc).

Descrierea jobului

Responsabilitati principale:
Gestionarea asigurarii informatiilor si a consultantei in relatia cu utilizatorii existenti si potentiali, privind racordarea la reteaua electrica;
Inregistrarea/monitorizarea si rezolvarea petitiilor repartizate in conformitate cu prevederile procedurilor operationale si a legislatiei in vigoare.

Se ofera:
Internship platit, pe o perioada de maxim 6 luni (maximum 720 ore), cu un program de lucru si dezvoltare zilnic de 8 ore, de luni pana vineri;
Oportunitatea de a evolua in cariera in cadrul Distributie Oltenia prin imbunatatirea cunostintelor teoretice si practice privind activitatea de distributie a energiei electrice;
Mentor/ indrumator care iti va oferi suport pe toata perioada desfasurarii programului de internship;
Posibilitatea de a te implica in activitati zilnice, proiectele si prezentarile colegilor;
Perfectionarea cunostintelor privind utilizarea pachetului Microsoft Office (Word, Excel si Power Point);
Evaluare la finalizarea programului de internship.

Fiecare coleg, fiecare client, fiecare consumator ne inspiră și ne motivează.

Reprezentăm 7 companii de producție, furnizare și distribuției a energiei:

Distribuție Energie Oltenia: alimentează cu energie electrică județele Argeș, Dolj, Gorj, Mehedinți, Olt, Teleorman și Vâlcea Ovidiu Development, Tomis Team, MW Team Invest: administrează cel mai mare parc eolian pe uscat din Europa, în zona Dobrogea, la Fântânele, Cogealac și Grădina CEZ Vânzare: principalul furnizor de energie electrică din sud-vestul Romaniei și furnizor de gaze naturale TMK Hydroenergy Power: sistemul hidroenergetic de lângă Reșița CEZ România.

În data de 31 martie 2021, companiile au fost achiziționate de fondurile administrate de Macquarie Asset Management (MAM), parte a Grupului Macquarie din Australia.

Publicat 26 Mart. 2024 Reactualizat 23 Apr. 2024 Expiră 25 Apr. 2024