Gratis

Internship Platit Cosmeto

Woltram Technology S.R.L.
2 poziții

Candidatul Ideal

Acest job este ideal pentru tine daca vrei sa explorezi mai multe tipuri de activitati dintr-o companie, sa dezvolti mai multe abilitati si sa descoperi nisa pe care vrei sa te specializezi.

Deasemenea, daca deja stii care este directia pe care o doresti in cariera, internshipul Cosmeto iti da libertatea de a crea si de a-ti pune in practica ideile, sub indrumarea managerului si cu sprijinul echipei.

Tinem foarte mult cont de abilitatile native si de aspiratiile tale in sfera profesionala.

Acest internship este o rampa de lansare (sau accelerare) in cariera ta.

Dupa cele 6 luni este posibilitatea de a ramane in echipa Cosmeto, se prelungeste contractul de munca si este o crestere de salariu.
Iar pana atunci ne dam seama exact si postul care ti se potriveste cel mai bine.

Descrierea jobului

- ​E nevoie sa fii dispus sa inveti
- Sa iti doresti dezvoltarea sau descoperirea propriilor abilitati.
- Sa experimentezi taskuri diverse din mai multe departamente ale companiei.
- Sa lucrezi bine in echipa.

Domeniile de activitate din cadrul companiei sunt diverse, de la social media, administrare magazin online, relatii clienti, vanzari,managementul produselor din showroom, achizitii furnizori, pregatirea comenzilor online, pana la marketing, organizare evenimente, editare video,asistent manager, manager proiect etc.

Poti invata si practica orice doresti sub indrumarea unui manager.

Insa la fel de bine vei avea si libertate de a crea, de a actiona pe diverse proiecte in care deja ai abilitati sau vrei sa te dezvolti.
Initiativa este apreciata si incurajata, avand in acelasi timp sprijinul echipei pentru indeplinirea obiectivelor.

Sarcinile vor fi alese pentru tine in functie de abilitatile tale, cunostinte, preferinte si proiectele desfasurate de companie in acel moment. Vei avea:
  • Contract de munca pe 6 luni, pe postul care ti se potriveste cel mai bine (experienta pe postul dorit atat practic, cat si pe contract)
  • Salariu 2000 lei
  • Decont carburant
  • Intelegere si suport din partea managerului, atat in ceea ce priveste sarcinile de lucru, cat si programul daca esti student.
  • Perioada de proba de 30 de zile, timp in care te poti hotari daca iti place si vrei sa continui

Dupa terminarea internshipului vei avea :
  • Posibilitate de angajare pe postul dorit in cadrul companiei
  • Posibilitate de promovare
  • Multe abilitati noi si experienta practica
  • Experienta de 6 luni PE POSTUL DORIT PE CONTRACTUL DE MUNCA

Iti vei putea gasi mult mai usor jobul dorit, fie ca e la noi sau oriunde in alta parte

Daca doresti sa lucrezi in alta companie iti putem oferi o scrisoare de recomandare

Woltram Technology este o companie inovatoare ce reuneste mai multe branduri si proiecte.
Sunt doua ramuri principale : aparate de incalzire si domeniul beauty profesional.

Prin brandul COSMETO dezvoltam proiecte unice pentru industria beauty, segmentul profesional.

Administram o comunitate beauty specializata pe partea de cosmetica (Perfectionare Cosmeticiene), un magazin online (Cosmeto.ro), o platforma de cursuri si seminarii (AcademiaCSB.ro), proiecte pentru cosmeticiene (seminarii, cursuri, tabere, concursuri etc.).

Punct de lucru : Calea Bucurestilor 38, Petresti Ilvof (pe DN1, zona Therme)
Publicat 25 Mart. 2024 Reactualizat 22 Apr. 2024 Expiră 24 Apr. 2024