Gratis

INTERMEDIAR ASIGURARI

MEKO TRADING S.R.L.
5 poziții

Candidatul Ideal

Cerinte:
-diploma de 12 clase
-laptop/PC si conexiune la internet

Sa ai spirit antreprenorial;
Sa ai capacitatea de a relationa cu diverse tipologii umane;
Indiferent dacă ai experiență în domeniu sau nu, îți oferim o pregătire gratuită profesionistă din partea experților noștri și indrumare pentru obtinerea acreditarii de la stat, ceea ce îți va permite să intermediezi cele mai bune soluții financiare din România.

Descrierea jobului

Ce vei face?
Nu te astepta la descrieri pompoase. Te vei intalni online cu oamenii, evaluezi nevoile financiare si gasesti cele mai bune solutii pentru ei.Nimic mai simplu. Ajuti oamenii si castigi bani.

Ai acces la toata piata de asigurari pentru a-ti creste si mai mult veniturile.
-RCA/CASCO
-PAD/FACULTATIVA
-Asigurari de CALATORIE
-Asigurari de SANATATE
-Asigurari de VIATA

Descrierea companiei

Ce ti se ofera?

-Contract de colaborare
-Oportunitate de cariera
-Program 100% flexibil (muncesti cand vrei si cat vrei)
-Salariu pe baza de comision
-O echipa tanara, misto, cu glume bune
-Traininguri gratuite
-Suport 24/24

Vor fi contactate exclusiv persoanele care fac un minim de efort pentru a trimite CV-ul la adresa de g mail: fplanificator
Publicat 21 Mart. 2024 Reactualizat 21 Mart. 2024 Expiră 20 Apr. 2024