Gratis

INTERIOR DESIGNER / ARHITECT

CRISTIAN PATRASCU STUDIO

Candidatul Ideal

Ne marim echipa!

Cautam Arhitect/Designer de Interior, Junior-level cu minim 6 luni experienta pentru a dezvolta impreuna proiecte de Design rezidential.

Ce oferim?
-Program flexibil, fara overtime. Birou in zona Cotroceni;
-Libertate de exprimare si autonomie in proiecte;
-Oportunitatea de a evolua;
-Sansa de a face parte dintr-un birou tanar si de a avea un impact important.

Ce fel de persoana cautam?
-Sa lucreze fluent in 3dsMax + V-ray, Autocad, Photoshop;
-Proactiva si orientata spre a gasi solutii;
-Creativa, organizata si capabila sa lucreze la mai multe proiecte in paralel.

Descrierea jobului

Birou de Design Interior si Arhitectura fondat de Cristian Patrascu, absolvent al Universitatii de Arhitectură și Urbanism „Ion Mincu”, București. Cu o experienta de peste 8 ani in Arhitectura si Design de Interior, lucrările mele anterioare acoperă o gamă largă de proiecte, cu funcțiuni publice și private, fiind specialist in amenajari interioare. Suntem un birou tanar ce numara 5 arhitecti si arhitecti de interior. Atmosfera de lucru este foarte relaxanta si fara overtime.

Publicat 12 Apr. 2024 Reactualizat 12 Apr. 2024 Expiră 12 Mai 2024