Publicat 10 Apr 2019 | Reactualizat 08 Mai 2019 | Expiră 11 Mai 2019

Instructor Sportiv/Coordonator Entertainment-Hotel 4* Delta

2 posturi
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Green Village Resort este in cautarea unor persoane pentru postul de Instructor Sportiv si Coordonator Entertainment pentru complexul hotelier de 4 stele, amplasat in Sfantu Gheorghe, Delta Dunarii.

Daca sunteti disponibil la relocare in Delta Dunarii, va invitam sa ne cunoastem, trimitand CV-ul dumneavoastra.

Candidatul ideal:

  • Disponibil la relocare in Delta Dunarii;
  • Experienta in domeniu: minim 1 an intr-o pozitie similara;
  • Cunostinte avansate de limba engleza;
  • Persoana vesela, energica și dinamica, cu o personalitate puternica pe care ceilalți o pot urma fara nici o dificultate;
  • Persoana sportiva si/sau sa aiba cunostinte de dans, teatru sau orice alta activitate care presupune lucrul cu oamenii;
  • Spirit de echipa, implicare, initiativa si rigurozitate;
  • Usurinta de a respecta un program de lucru flexibil;
  • Capacitate foarte buna de planificare si de organizare.

Descrierea jobului

Responsabilitati Coordonator Entertainment:

  • Este responsabil de toate activitatile de divertisment din resort si de creearea unui mediu foarte animat pentru oaspetii resortului si le promoveaza;
  • Organizeaza diferite activitati sportive in timpul zilei (ex : activitati organizate : volei pe nisip, ping-pong, darts, fotbal, jocuri la piscine, etc.);
  • Organizeaza impreuna cu seful de departament activitati de pescuit pe pontonul din interiorul resortului;
  • Organizeaza activitatile de plimbari cu caiacul pe Dunare, alergare pe plaja, plimbari cu bicicleta etc;
  • Organizeaza si participa la activitațile de seara cum ar fi : jocuri interactive, foc de tabara pe plaja, mini-disco pentru copii, discoteca organizata de asemenea în cadrul resortului, proiectiile de filme la cinematograful din cadrul resort-ului;
  • Se ocupa de afisarea layout-urilor de promovarea a serviciilor oferite si a ofertelor speciale in resort si camping;
  • Pregateste materialele folosite pentru diferite activitati de agrement, undite, faclii, caiac, biciclete,etc.;
  • Organizeaza jocuri si alte activitati adaptate grupurilor de turisti;
  • Propune activitati si jocuri noi.
  • Organizeaza primirea oaspetilor la ponton impreuna cu Instructorul Sportiv;
  • Poate efectua si activitati de ghid in excursiile organizate de resort in lipsa unei persoane specializate;
  • Este responsabil de asigurarea securitatii oaspetilor care participa la diverse activitati;
  • Efectueaza programul de lucru pentru angajatii din subordine;
  • Organizeaza activitatea angajatilor din subordine in functie de prioritati.

Responsabilitati Instructor Sportiv:
  • Gandeste, concepe si organizeaza toate activitatile din departamentul enterntainment, activitati de fotbal si voley, de pescuit, de plimbari cu caiacul pe Dunare, alergare pe plaja, plimbari cu bicicleta, ping-pong, darts, jocuri la piscine, excursii pe Dunare si mare, etc.;
  • Gestioneaza toate materialele, echipamentele sportive folosite pentru toate activitatile de divertisment (undite, mingi, palete, carti de joc, darts, biliard, faclii, caiac, biciclete, etc);
  • Efectueaza primirea oaspetilor de la ponton conform instructiunilor primite de la seful de departament;
  • Afiseaza toate layout-urile de promovare a serviciilor oferite si a ofertelor speciale din resort si camping.;
  • Efectueaza orice sarcini suplimentare stabilite de seful ierarhic;
  • Se implica in orice activitate ce tine de departamentul de enterntainment.

Beneficii:
  • Salariu motivant;
  • Cazare asigurata pe toata durata contractului;
  • 3 mese/zi, inclusiv in zilele libere;
  • Transport decontat.

Pentru informatii privind prelucrarea datelor cu caracter personal, va rugam sa consultati linkul:
​https://www.greenvillage.ro/protectia-datelor/

Green Village Resort este un complex hotelier de 4 stele care se intinde pe o suprafata de 30.000 mp. Este amplasat in Sfantu Gheorghe, Delta Dunarii. Aici are loc in fiecare an, in luna august, festivalul de film Anonimul.

Green Village a fost construit in 2004, are 90 de camere, dintre care 40 de apartamente, 3 restaurante si 3 sali de proiectie, un camping cu 55 de casute si pana la 500 locuri de campare. Este o initiativa 100% romaneasca, care din 2015 apartine Grupului Eurolines, ca primul proiect hotelier in care a ales sa investeasca.

Grupul Eurolines România este alcatuit din 20 societati, are 700 de angajati, detine cea mai mare retea de distributie a produselor turistice din tara, 6 agentii francizate in Germania, o flota de 35 de autocare si aproximativ 1000 de autoturisme.

Expirat
Instructor Sportiv/Coordonator Entertainment-Hotel 4* Delta  -  Green Village Resort