Gratis

Instructor Pilates Reformer -SHISEIDO SPA

STEJARII COUNTRY CLUB

Candidatul Ideal

Experienta in Pilates Reformer
Cunostinte de anatomie si biomecanica miscarilor
Certificare Instructor PILATES REFORMER
Persoana sociabila cu spirit de echipa, organizata si orientata catre client
Limba engleza

Descrierea jobului

Sustinerea sesiunilor one-to-one cu clientii alocati
Stabilirea tipurilor de programe de intretinere corporala si a exercitiilor de Pilates, adaptate nevoilor diferite fiecarui client
Deţinerea competenţelor referitoare la identificarea cerinţelor clientilor
Monitorizarea si asigurarea funcţionalitatii aparatelor de Pilates din dotare
Dezvoltarea si mentinerea unei relatie profesionale cu clientii Shiseido Spa

Beneficii:
Dezvoltarea in cel mai exclusivist country club din Romania
Venituri competitive si procente de comisionare atragatoare
Beneficii si access pentru antrenamentele personale in cadrul clubului
Echipament personal
Reduceri avantajoase la Shiseido Spa
Cursuri si traininguri constante pentru formare profesionala, abordare client, customer care si openmind.

Stejarii Country Club, construit pe o suprafata de aprox 21.000Ha, îmbină perfect oportunitățile de networking social și de afaceri cu activități sportive în aer liber, fitness, Spa, mese rafinate, relaxare și spații dedicate celor mici. Adevărata misiune a complexului este aceea de a crea un decor cald în care se împletesc armonios divertismentul, relaxarea și wellness-ul, adaptate pentru o gama largă de nevoi. Construcția, echiparea și designul clubului respectă toate standardele internaționale în vigoare.

www.stejariicountryclub.ro

Publicat 19 Mart. 2024 Reactualizat 19 Mart. 2024 Expiră 18 Apr. 2024