Gratis

INSTRUCTOR INOT

Asociatia Club Sportiv Aqua Sport Citius Bucuresti
3 poziții

Candidatul Ideal

Ai aptitudini sportive, iți place să lucrezi cu copiii și vrei să faci parte dintr-o echipă tânară și dinamică? Clubul Sportiv Aqua Sport CitiusBucurești, recrutează instructori de natație dinamici și dornici de exprimare!

Cum poți aplica? Alege varianta potrivită pentru tine:

1. contactează-i telefonic direct pe colegii nostri din locația care prezintă interes pentru tine:
Bazin Aqua Sport 311 (Dr. Taberei – Ghencea sector 6) - 0722.402.430 - Marina Mereanu (Manager)
Bazin Aqua Sport Persepolis (Aviației sector 1) - 0733.125.581 - Virginia Gioantă (Manager)
Bazin Aqua Sport (Titan sector 3) - 0770.574.744 - Bogdan Matei (Manager)

sau

2. trimite-ne cv-ul tau și o poză pe adresa de e-mail angajari@aqua-sport.ro

sau

3. Aplică aici, direct în aplicația ejobs

Te asteptăm în echipa noastră!

Candidatul ideal:
-Plăcerea în lucrul cu copiii;
-Persoană calmă, veselă, punctuală, responsabilă;
-Atitudine pozitivă, energică și prezență agreabilă;
-Abilități de comunicare și de lucru în echipă;

Descrierea jobului

Descrierea

-Predarea tehnicilor de înot pentru Cursuri desfășurate pe grupe sau individual, conform metodologiei interne Aqua Sport;
-Stabilirea programului de activități pentru sportivii antrenați și monitorizarea lor pentru executarea corectă a exercițiilor;
-Evaluarea rezultatelor și evoluției sportivilor antrenați;
-Selectarea și motivarea acestora pentru competiții;
-Lucrul cu program în schimburi;

Beneficii:
– carte de munca
– salariu atractiv
– traininguri si scolarizari de specialitate

În cei 14 ani de activitate am devenit cel mai mare club sportiv privat de natație din România, administrăm 4 bazine de înot în București - Aqua Sport Dante Aligheri (Titan), Aqua Sport Hamburg 195 (Titan), Aqua Sport 311 (DrumulTaberei - Ghencea), Aqua Sport Persepolis (Aviației), iar misiunea noastră este să cultivăm, prin sport în general și prin înot în mod special, dezvoltarea fizică, spirituală, socială și mentală a copiilor, familiilor și comunității; să găsim campionul din fiecare copil; să pavăm drumul fiecărui campion către performanță.
Publicat 28 Febr. 2024 Reactualizat 28 Febr. 2024 Expiră 29 Mart. 2024